2137
2106

یک عدد بیکار محصل هستم نون خورِ تقریبا اضافیِ پدر و مادرم😐💔

🌸💚 اَمَّن یُّجیبُ المُضطَرَّ اِذا دَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوءَ وَ یَجعَلُکُم خُلَفاءَ الاَرضِ ءَاِلهٌ مَّعَ اللهِ قَلیلاً مَا تَذَکَّرُونَ... 💚🌸  

خانه دار ماهی ۱ تومن

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149
روزی چهل بار میگیم همین الان توی پربازدیدها هم هست عزیزم

😂😂😂😂😂😂😂

دقیقا

حالا شماها میتونید بگید 

من که اصلا هیجی نمیگم

وگرنه تا بیام ثابت کنم به کل نی نی سایت احتمالا عمرم تموم شده😂😂😂😂😂😂😂😂

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
من ماما هستم ماهي ٦٣٠٠ ميگيرم و به شدت دنبال يجاي بهترم اگه كسي ميشناسه بگه

کدوم شهری؟

هیچوقت از گذشته یه آدم علیه ش استفاده نکن،چون ممکنه خدا گذشته اون آدم رو تبدیل به آینده تو بکنه...
2050

شغلم نی نی سایت گردی

حقوق:0

نه میشه دوستت نداشت نه میشه تحملت کرد نه میشه تورو نبینم...کجا برم نه راه پس دارم نه راه پیش وسط میدون مینم...بدجور پره سینم...🖤   #𝒛𝒂𝒓𝒂𝒔𝒉𝒖𝒏𝒂𝒎   تو دوباره ما شدی ولی بدون من🙂🥀 دیگه آنلاین نمیشم🙂💔خوبی بدی دیدید حلالم کنید🙂💔
ندیدم عزیزم 😊

مشاور مدیرعامل 15 

الحمدلله راضی ام توی این کرونا ادم باید شاکر باشه

این کاربری دست پنج نفره                                                                    هر پنج نفر هم خودمم😆
روزی چهل بار میگیم همین الان توی پربازدیدها هم هست عزیزم

آیییییی خداااا🤧🤧🤧🤧واقعاااااااا...میتونم یه سوال بپرسم؟یه دختر بیست ساله،با وضع مالی متوسط رو به بالا،چه قدر باید پول تو جیبی بگیره...به علت درس نمیتونه کار کنه

🌟Life begins at the end of your comfort zone🌟
2143
2051