2737
2734

گذاشتم ندیدین؟🥺

سلام دوستان گلم من حامی ترنس ها هستم اونها نجس نیستن .خنده دار نیستن.نشانه آخرالزمان نیستن.اونهاام انسان هستند و مثل ما حق زندگی دارن و ما نباید باخنده های الکی این حق و ازشون بگیریم خنده های ما باعث گریه های شبانه اونها هستش پس بیاین مهربون و حمایت کننده باشیم❤🤝

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
روی چادر عزیزم زیر چادر من دوس ندارم بد میشع

شبیه لاک پشت میشیم🤣🤣🤣

معین زِد یجایی تو اهنگش میگه:من سرم را شیره میمالم که یادت نیستم اما،پشت حجم بیخیالی دوستت دارم هنوز❤من همونیم که هرشب یادش میره چقدر دوسش نداریو دوباره عاشقت میشه❤
2738
خدا تو رو نکشه یه مدت کجا بودی نبودی نمیدیدمت

رفته بودم گل بچینم اما مامور شهرداری گرفتنم😞

😂😂 عزیزم ناخوش بودم سه ماهی نبودم🤒😘

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
شبیه لاک پشت میشیم🤣🤣🤣

وایی نگو مخصوصا من ک کوچولو موچولوام😅😅😅😅

اکثر کوله هام و کیفامم صورتی و عروسکیه میدم دست اقا پلیسه با اون قدش🤭🤭🤭🤭🤭🤭کلی ام بهش میخندم

میریم کیف بخریم دیگ فروشنده مارو میشناسی میگه بند بلند واردارین اذیت نشین😁😁😁😁😁😁😁😁😁

2706