2737
2739

من ترم دو آمارم ولی اصلا رشتمو دوس ندارم دوس دارم انصراف بدم  

هر رور چنان زندگی کن که گویی آخرین روز توست  

تو ک دانشجوی پرستاری بودی🙄🙄

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه دوسش نداری انصراف بده حتماااا...چون واقعا پیرت می‌کنه..به مرور خیلی تو روحیه‌ت تأثیر میزاره

من دیگر متاسف بر کسی نیستم،                تأسفم بر( من )است، که در رضایتمندی دیگران تلف شد.                 «جبران خلیل جبران»                                                                                                                  
2731
نه اون چیزی بود که دوس داشتم

رشته ی آمار ک خوبه 

پدرمم تو همین زمینه تحصیل کرده 

چ دانشگاهی هستی؟!

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤
اگه دوسش نداری انصراف بده حتماااا...چون واقعا پیرت می‌کنه..به مرور خیلی تو روحیه‌ت تأثیر میزاره

روحیم الان داغونه پراز استرستم همیشه و خب فکر نمیکنم رشته ای باشه که ارزش اذیت کردن خودمو داشته باشه

دولتی شهر خودم

واقعا رشته ی خیییلی سختیه ولی اگ زرنگ باشی میتونی همینو ادامه بدی حتی تا سطح بالاتر هم تحصیل کنی

ولی اگ اصلا علاقه نداری حتی یه درصد اون کاملا بحثش جداس

2740
رشته ی آمار ک خوبه  پدرمم تو همین زمینه تحصیل کرده  چ دانشگاهی هستی؟!

میدونی من رشتم تجربی بود اصلا به ریاضی علاقه نداشتم و بدون فکر اومدم این رشته و الان توش موندم

روحیم الان داغونه پراز استرستم همیشه و خب فکر نمیکنم رشته ای باشه که ارزش اذیت کردن خودمو داشته باشه

بمونب بدتر هم میشی...مهم نیست چه رشته و دانشگاهی هستی..مهم اینه که تو این مسیر دلت همراهت نیست...پس فردا تو همین رشته بهترین کار هم پیدا کنی بازم حالت خوش نیست...تا دیر نشده انصراف بده..من این حالتو تجربه کردم...اشتباه منو نکن..راه اشتباه رو ادامه نده

من دیگر متاسف بر کسی نیستم،                تأسفم بر( من )است، که در رضایتمندی دیگران تلف شد.                 «جبران خلیل جبران»                                                                                                                  
واقعا رشته ی خیییلی سختیه ولی اگ زرنگ باشی میتونی همینو ادامه بدی حتی تا سطح بالاتر هم تحصیل کنی ول ...

دقیقا بحث علاقس من به ریاضی علاقه ندارم و این رشته کلا ریاضیه

میدونی من رشتم تجربی بود اصلا به ریاضی علاقه نداشتم و بدون فکر اومدم این رشته و الان توش موندم

دنبال علاقه ت برو

بمونب بدتر هم میشی...مهم نیست چه رشته و دانشگاهی هستی..مهم اینه که تو این مسیر دلت همراهت نیست...پس ...

ممنون که درکم میکنی میدونی به قول وقتی دلت باهاش نباشه نمیتونی خودتو قانع کنی که تلاش کنی دعا کن خانوادم قبول کنن که انصراف بدم

ممنون که درکم میکنی میدونی به قول وقتی دلت باهاش نباشه نمیتونی خودتو قانع کنی که تلاش کنی دعا کن خان ...

آره دقیقا همینه...من خودم 4سال یه رشته‌ای خوندم که هرروز جون میدادم سرش...اما نتونستم انصراف بدم بخاطر یه سری دلایل ولی هرروز مثل چی پشیمون میشدم...خیلی روحم خورده شد...حیفه جوونی...حتما انصراف بده..شده ده سال پشت کنکور بمون اما رشته‌ای نرو که واست ساخته نشده⁦🤦🏽‍♀️⁩🥺

آره دقیقا همینه...من خودم 4سال یه رشته‌ای خوندم که هرروز جون میدادم سرش...اما نتونستم انصراف بدم بخا ...

ممنون از راهنماییت عزیزم خیلی بهم روحیه دادی ان شاءالله که همیشه موفق باشی