2733
2739
عنوان

سوال درباره کرونا. لطفا بیاید

108 بازدید | 12 پست

مامانم 3-4 روزه گلودرد داره. اول خفیف بود و رفته رفته شدید شد. خشکی دهان و حلق داره

دیشب رفته تست داده گفتن ۳ روز بعد نتیجه میاد. اما نگفتن تا اومدن نتیجه چه اقدامات درمانی انجام بده

از شدت گلودرد صبح رفته سرخود آموکسی سیلین ۵۰۰ گرفته میخوره

میگم اگه کرونا باشه این دارو ضرر نداشته باشه یه وقت؟ چه کارایی بکنه چی بخوره؟ امروزم تک سرفه های خشک داشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید دکتر میداد بهش دارو. ولی بگو آزیترومایسین ۵۰۰ بگیره شبی یکیه. دکتر به من داد. آب نمک رقیق یا سرم شست و شو بخرید قرقره کنه. حتی اگه تست منفی بود بازم قرنطینه باشه

تا جای کسی قرار نگرفتی قضاوتش نکن که اگر کنی جاش قرار میگیری
2728

👆💠 فایل پی دی اف، آموزش نحوه ساخت و فرآوری داروی گیاهی مُدبّر کرونای غدیر؛ سطح دو (سطح قوی)

👈داروی ضد کرونای ایرانی؛ گروه تحقیقاتی؛ استاد طالقانی

👈بسیار مجرب و قوی در مهار کرونا و عوارض آن

💠 عضویت در پیج اینستاگرام استاد طالقانی و مشاهده مستندات و مطالب مهم در خصوص داروی مدبّر کرونای غدیر👇

https://www.instagram.com/ostad_taleghani11/

💠عضویت در کانال آرشیو طبی استاد طالقانی  و مشاهده مستندات و مطالب مهم در خصوص داروی کرونا👇

💠کمپین مطالبه طب سنتی و داروهای مجرب گیاهی در مهار کرونا👇

🔸عزیزان این فایل مهم و لطف الهی را که ماحصل ماهها کار تحقیقاتی است را در کانال ها، گروهها و برای دوستان و آشنایان ارسال انبوه داشته باشید.

💥نشر دهید💥

کاربر مرد هستم         اگر دین ندارید آزاده باشید...

کندر بخرید یه قاشق چایخوزی بزیز تو نصف لیوان آب جوش یه ربع دم بکشه حل کنه بخوره واسه درگیر نشدن‌ریه. خیلی بدمزست ولی عالیه

تا جای کسی قرار نگرفتی قضاوتش نکن که اگر کنی جاش قرار میگیری

به من شربت دیفن هیدرامین داد هر ۸ ساعت 

با کپسول داکسی سایکلین هر ۱۲ ساعت 

با ویتامین سی و زینک 

ولی برو اکسیژن خونشو بگیر ببین رو چنده 

شاید سیتی لازم بشه 

خدایا شکرتتتتتتت 
2740

👆💠 فایل پی دی اف، آموزش نحوه ساخت و فرآوری داروی گیاهی مُدبّر کرونای غدیر؛ سطح دو (سطح قوی)

👈داروی ضد کرونای ایرانی؛ گروه تحقیقاتی؛ استاد طالقانی

👈بسیار مجرب و قوی در مهار کرونا و عوارض آن

💠 عضویت در پیج اینستاگرام استاد طالقانی و مشاهده مستندات و مطالب مهم در خصوص داروی مدبّر کرونای غدیر👇

https://www.instagram.com/ostad_taleghani11/

💠عضویت در کانال آرشیو طبی استاد طالقانی  و مشاهده مستندات و مطالب مهم در خصوص داروی کرونا👇

💠کمپین مطالبه طب سنتی و داروهای مجرب گیاهی در مهار کرونا👇

🔸عزیزان این فایل مهم و لطف الهی را که ماحصل ماهها کار تحقیقاتی است را در کانال ها، گروهها و برای دوستان و آشنایان ارسال انبوه داشته باشید.

💥نشر دهید💥

کاربر مرد هستم         اگر دین ندارید آزاده باشید...

عزیزم فقط بره پیش متخصص عفونی 

نیازی نبود برن ازمایشگاه بهداشت محلتون از بینی تست میگیره و پنج دقیقه ای جواب میده 

منم گلو درد و سرفه داشتم دکتر دارو و قرص جوشان داد خیلی زود خوب شدم

ابلیمو عسل خیلی خوبه 

دمنوش پونه ، اویشن ، عناب

اب نمک ناشتا خیلی تاثیر داره 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.