2737
2734

سلام دم اذان دعا میکنم برای همه منتظرا..  

لطفا برای دل من دعا کنید..

روز شمار تولد دخترمه ..   باردار نیستم .      لاحول و لاقوه الا بالله    توانایی هایم و هنرهایم و تمام احساسات شادم با هر حرف و رفتار بد خانواده همسرم میریزه بهم ولی من یک فردی هستم که دنیا رو شکست میدم اما خودم شکست نمی‌خورم  

لطفا هر لایک یه صلوات باشه

روز شمار تولد دخترمه ..   باردار نیستم .      لاحول و لاقوه الا بالله    توانایی هایم و هنرهایم و تمام احساسات شادم با هر حرف و رفتار بد خانواده همسرم میریزه بهم ولی من یک فردی هستم که دنیا رو شکست میدم اما خودم شکست نمی‌خورم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چشم عزیزم انشالله به هرچی میخوای برسی حاجت روا باشی ...عزیزم برای منم دعا کنید زودتر بچه دار بشم و مشکلاتم حل بشه ممنونم

کـه دانـد بجـز ذات پـروردگـار...کـه فـردا چـه بازی کند روزگـار
واسه منم دعا کنید دخترم رو بعد 9 ماه بادرای کامل سالم و صالح بغل کنم

چشم عزیزم

چشم عزیزم انشالله به هرچی میخوای برسی حاجت روا باشی ...عزیزم برای منم دعا کنید زودتر بچه دار بشم و م ...

ان شاءالله عزیزم

2740