2733
2734
دخی 

من کی عقد میکنیم 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
۵۰ روز بعد

انشالله خدا از دهنت بشنوه خوشبخت شی به حق امام رضا 😍😍😍😍تورو خدا دعام کن حرفت به واقعیت واسم تبدیل شه اسمم طاهره اس به خدا تا ابد دعاتم میکنم اسمتون چیه یا نیت کن الان دعای مشلول خوندم دعات کنم 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
انشالله خدا از دهنت بشنوه خوشبخت شی به حق امام رضا 😍😍😍😍تورو خدا دعام کن حرفت به واقعیت واسم تبدی ...

ممنونم فداتشم 

اره فکر کنم چون هر چی من میگم درست در میاد انشاالله 

مارو هم دعا کن .

ممنونم فداتشم  اره فکر کنم چون هر چی من میگم درست در میاد انشاالله  مارو هم دعا کن .

خدا از دهنت بشنوه خوشبخت شی چشم عزیزم حاجت روا شین به حق مادرم فاطمه زهرا 

2706