2733
2739
شبکه چهار چهارتا متوهم برمیداره میاره میگن ما مردیم یه نوری اومده و فلان و.... بعدم دوباره زنده شدیم ...

یعنی اون خارجی ها هم همین کار رو میکنن؟؟!!

خب اونا هم که همچین چیزی رو تجربه کردن....

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میشه بگی چی میگفت؟

میگفت که مثلا ما قبرا هایی شده بعد ۵ سال نبش قبر کردیم و هیچ اتفاقی برا مرده نیوفتاده و جنازه سالم سالم مونده

یا میگف بعضی از امانت ها که میکنیم از قبر بغلی بوی تعفن میاد با سه تا ماسک هم نمیشه کار کرد

ولی امانت هایی بوده که از قبر بغلیشون انقدر بوی خوبی می اومد که ادم اصلا دلش نمیومد از قبر بیاد بیرون

2740
یعنی اون خارجی ها هم همین کار رو میکنن؟؟!! خب اونا هم که همچین چیزی رو تجربه کردن....

نمیدونم والا 

ولی اینا یه جوری تعریف میکنن انگار ساخته ذهن خودشونه همه هم شبیه هم تقریبا 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            
منم‌ کما رفتم.منم چرتوپرت دیدم.همش چرته چرت😂باور نکنید ناموسا

چی چرته ؟؟

هیچم نه

یعنی خدایی که تو رو از هیچ به وجود آورده، نمیتونه دوباره بعد از مرگ زنده ات کنه😳🙄 حتما دوباره زنده ات میکنه و ازت بازخواست میکنه 

هیچی الکی نیست و حتما جواب کارهایی رو که کردیم توی اون دنیا میبینیم

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
منم‌ کما رفتم.منم چرتوپرت دیدم.همش چرته چرت😂باور نکنید ناموسا

قرار نیست هر کسی میره تو کما مثل شما چرت و پرت ببینن 

بعضیا لیاقت ندارن به اون حالت برسن

تیکر در دست ساخت😌😌😌💖به زودی در این مکان یه تیکر خوشرنگ دیده میشه 💖خدایا خودت منو دریاب🙏🙏🙏
2706