2737
2739
عنوان

چرا انقدر برای مامان شدم عذاب میکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 504 بازدید | 69 پست
صبر داشته باش عمیقا و از ته دلت توکل کن  میرسی ، شاید سخت ولی میرسی  اگه تو با یک سا ...

خیلی به خدا نزدیک بودم.واقعا همیشه هرچی از ته دل بخوام بهم میده.

اما بچه خیلی وقته که می‌خوام اما نمیشه.

شاید چون از یادش رفتم

آخه همسرم عاشقه بچه‌ست اما میبینم که بخاطر اینکه من ناراحت نشن همش داریم میده و میگه بچه چیه اخه

عزیزم شوهر منم اینطور بود، من خودم پلی کیستیک بودم البته لوله هام هم مشکل داشت ولی با این شرایط باردار شدم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم تخمک ندارم .داروچی مصرف میکنید؟

فعلا مکمل داده.

با متفورمین و دوفاستون که بعدش پریود بشم.

الان دو ماهه پریود نشدم.

اوایل اسفند لتروزول مصرف کردم که کیست شد برام

انشاالله مامان میشی عزیزم☹😍

آرزوهستم ۲۰ سالمه😑این روزا مثل شیشه شدم زود میشکنم ولی بد میبُرَم....😎اگه تو شاخی ب ماچه تو جات رو سرگاوه ن اینجا😏ی مشت لَجَن با من لَجَن....😶اگه غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم....😏نزار سَر ب سَرم من خودم دردسَرم😎باشه شما جلو ما پُشتیم ...ولی بدون مَسیری ک میری گرگاشو ما کُشتیم...😏
2731
خدا کنه.اما دیگه کم اوردم

عزیزم بچه ای  که قسمتت باشه  بهت بده خدا انشاالله

من خودم ۴ ماه اقدام بودم بعد ۴ ماه باردارشدم بعد بچم تو ۶ ماهگی ب دنیا اومد بعد فوت شد خیلی قصه خوردم وسختی کشیدم😥😥 ولی دیدم خدا خودش بخواد میده با گریه من قصه خوردن نیست اطرافیانم خیلی دل داری میدن میگن مگه چند سالته خیلی وقت داری واسه بچه دارشدن 

انشااله صاحب بچه ای صحیص وسالم بشی عزیزم 

فعلا مکمل داده. با متفورمین و دوفاستون که بعدش پریود بشم. الان دو ماهه پریود نشدم. اوایل اسفند لت ...

مال منم متفورمین ودوفاستون..باویتامین ای واسیدفولیک .من پریودمیشم ولی تخمک ندارم.

مامان دوتادخترگل
عزیزم شوهر منم اینطور بود، من خودم پلی کیستیک بودم البته لوله هام هم مشکل داشت ولی با این شرایط بارد ...

ایشالا بارداری راحت و موفقی داشته باشی.

می‌دونم که حالمو درک میکنین.وقتی میبینم دوستم که هم دوره من بوده الان با خوشحالی خبر حامله شدنش رو میده اما من بعد از این همه وقت هنوز مشکلم حل نشده دلم می‌شکنه.

حسود نیستم بخدا ایشالا بچه‌ش صحیح و سالم به دنیا بیاد قدمش خیر باشه.

خیلی به خدا نزدیک بودم.واقعا همیشه هرچی از ته دل بخوام بهم میده. اما بچه خیلی وقته که می‌خوام اما ن ...

نه عزیزم 

اعتقاد قلبی خودم رو میگم چیزی که برای من و همسرم تجربه شده 

ما وقتی به داشتن چیزی اصرار داشتیم نشد 

اما وقتی سپردیم به خود خدا و خواستیم هر چی صلاحه بشه شد 

منم عین خودت زوم کردم رو بچه ، همه خواستم ازش شد بچه ، قربون خدا برم دقیقا هم با همین داره امتحانم می کنه ، نزدیکه ۶ سال داره میشه که منتظرم ، ۵ بار بارداری ناموفق داشتم و الآن برای ششمین بار باردارم ، گفتن احتمال داره تو دلیم مشکل داشته باشه و مجبور به سقط باشم 

من سر این بارداریم واقعا بی خیال شده بودم که خدا خودش داد ولی بعدش شروع کردم التماس برای موندنش که به گیر و گرفت خورد 

حالا هم توکلم به خداست 

ببین اگه واقعا به خدا اعتماد داری از ته قلبت بسپر به خدا شک نکن که بهت میده

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚
2738
عزیزم بچه ای  که قسمتت باشه  بهت بده خدا انشاالله من خودم ۴ ماه اقدام بودم بعد ۴ ماه بارد ...

عزیزمم خیلی ناراحت شدم.

آره واقعا هرچی قسمت باشه همون میشه.

غصه نخور عزیزم ایشالا هرچی زودتر یه بچه خوشگل و ناز و سالم دامنت رو سبز میکنه

نه عزیزم  اعتقاد قلبی خودم رو میگم چیزی که برای من و همسرم تجربه شده  ما وقتی به داشتن چ ...

عزیزم ایشالا که بچه‌ت صحیح و سالم میاد تو آغوشت و از وجودش لذت می‌بری.

نمی‌دونم شاید واقعا نباید چیزی رو به زور خواست از خدا

ببینیم دیگه ب حق ماه عزیز .بلکه دوتامونم جواب بگیریم

ایشالا.الهی که خدا صدامونو بشنوه.

حداقل کاش مثل بقیه دوره منظم داشته باشیم و همش غصه و عقب جلو شدن رو نخوریم

ایشالا.الهی که خدا صدامونو بشنوه. حداقل کاش مثل بقیه دوره منظم داشته باشیم و همش غصه و عقب جلو شدن ...

شماکلا نمیشی یاعقب جلومیشه؟من الان ۶ روز جلوانداختم

مامان دوتادخترگل

منم همینطور

خ دعا میکنم

دلم میخواد بچه خودمو بعل بگیرم برم.لباس بچگونه بخرم براش

برای منم دعا کنید بچه ها این ماه مامان شم دلم روشنه

واسه حاجت دلم یه صلوات میفرستین؟ممنونم
2706