2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه که آوردن کارای خونه با مامانمه همون اول آورد که جا پاشو سفت کنه مجبوریم حرف بزنیم من که زیاد ...

پ سوگلیه توفه زن بابای منم همون اول زایید نکبت

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم
2728
نه طلاق نگرفته بودن،اون زنه امده توزندگیشون، فکرکن زن بابام شوهر داشته جانباز بوده باجوراب میخواستهد ...

گلم سزای اعمالشان رو خدا توی اون دنیا به بدترین حالت ممکن ازشون میگیره گلم 

درخواست دوستی میدم قبول کن

2738
به خاطر بچه هاش خانوادش حمایت درست درمونی نمیکردن وضعیت خوبی هم نداشتن که حمایت کنن 

الهی جی کشیده😟الان چی، شماها ازدواج نکردین بیاد با شما؟؟ 

Sen sevdanin sultanisin hem😍güneşim mehtabimsin😍
من امکان نداره به کسی فحش بدم چه تو واقعیت چه مجازی، چه برسه به پدر و مادر کسی    خیلیا ...

نشون به اون نشونه که تو یه تاپیکی کاربر مارگاریت با لباس اداری تیپ زده بود موهای بلوندش هم ریخته بود یکطرفه و لباسش از بس تنگ بود دکمه های مانتوش با فاصله ایستاده بود تو تاپیکش نظر خواست که تیپم چطوره، و کاربر آنایوردوم گفت افتضاحه ( منظورش به همون دکمه های با فاصله اش بود) شما پریدی عوض استارتر جواب دادی که از کدوم طویله اومدی و عین سگ پاچه میگیری بعد کاربر گفته با شما نبودم که خودتو میندازی وسط شما گفتی لابد زیر دست همون پدرمادر سگی بزرگ شدبی اینطوری پاچه میگیری و این چیزا ، و باز نشون به اون نشونه که نی نی یار ۵ هم تذکر دادن ، و اون کاربر کاربری قبلی خودم بود

نه بابا بابام اصلا بهش اعتماد نداره  چون تمیز نیست مامانم بدش میاد دست به چیزا بزنه

هنوزم هنگم پ چرا بابات اینکارو کرد😑

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم
2706