2737
2734
عنوان

هفته ۳۸ بارداری ام میخام زودتر درد زایمانم شروع شه کمککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 1872 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که چند ماه اخر روزی یکی دو ساعت پیاده روی داشتم دنیا اومدنش راحت باشه اخرم ۴۱ هفته تمام بخاطر دفع مکنیوم سزارین شدم

درخواست دوستی ممنوع🙏🙏 خدایا شکر واسه چیزایی که دادی و قراره بدی بهم...///شکرت شکرت شکرت شکرت
2728

ماشالله به شجاعتت

من هفته ٢٧ هستم از الان عزااا گرفتممم دردم شروع بشه من چ غلطي كنم

يوقت نميرم🤦🏼‍♀️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
میدونم چون بچه اولم سزارین بودم اینو طبیعی میخام دکتر گفت بهتره درد ات خود اش  شروع بشه فکر کن ...

اهان شما وی بک هستین

درد زایمان اگر خودش شروع بشه خیلی بهتره تا موارد تحریک کننده 🌸

2738

من وقتی 38 هفته بودم یهو 12 نفر اومدن خونم مهمانی همه خواهر برادرام با خانوم بچه هاشون. خلاصه منم که میخواستم دردم شروع بشه بهشون گفتم همهههه بشینن. وقتی میخواستم برم تو آشپزخونه یه سکوی تقریبا بلند داشت از روش شیرجه میزدم میوه می‌بردم میرفتم آجیل می‌بردم و چای و.... تا آخرش همش خودم پذیرایی میکردم با اینکه قبلش استراحت مطلق بودم اما فرداش که رفتم معاینه 4 سانت باز بودم. دو روز بعدش زایمان کردم😆

خداوندا ! اگر جایی دلی بی تاب دلدار است نمیدانم چطور...! اما خودت پادرمیانی کن...

من وقتی 38 هفته بودم یهو 12 نفر اومدن خونم مهمانی همه خواهر برادرام با خانوم بچه هاشون. خلاصه منم که ...

وای چقدر آسون خدا کند از منم اینجوری بشه

😍لطفا دعا كنين بچه ام را سالم وصحتمند بغل كنم 😍