2733
2734
عنوان

دهه هشتادیااااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 2567 بازدید | 370 پست
نههههههههه😒😒😒 مووز بدععععععع وگرنههه نمیرمااااا😁

🍌 برو تا نزدم دهنت😂😂😂😂⁦❤️⁩

من جـایـے زندگے میکنم کہ آرزوهام غیــر ممکنہ برا بقیہ★ ... سقف خواستہ هام و آرزو هام فراتـر از آسمونہ 💌★ من شایدی تو زندگیم نیس یا حتمـا یا اصـلا ⁦❤⁩: زندگیتون پر از انرژے مثبت💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میگما سخته رشتش با آمپول سرو کار دارین؟ چند ساعتس شیفته چطوریع 

از پرستاری و اتاق عمل کارش سبکتره

محل کارتم اتاق عمله

کارت مهمه

امپول و اینا ارع دیگه

حقوقش برای طرح ک دوساله فعلا ۶ میلیونه

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
بدبختی خیارم گرونه😐😐😐😐😑

دفعه دیگه پیاز بهش میدم 😶 البته اونم گرونه 💔

من جـایـے زندگے میکنم کہ آرزوهام غیــر ممکنہ برا بقیہ★ ... سقف خواستہ هام و آرزو هام فراتـر از آسمونہ 💌★ من شایدی تو زندگیم نیس یا حتمـا یا اصـلا ⁦❤⁩: زندگیتون پر از انرژے مثبت💕
2740
ماهم بشیم دوستت؟😁

دوست گلمی😍❤

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
عاصیصمممم😂😂💕 منم میشناسمت    

فداتتت❤🌷💕😉

دروغ نگو....🙂احترام نگه دار... قضاوت نکن... 🙂اگه ریپ زدی و نظری برخلاف نظرم داشتی،میشنوم...فقط با احترام! 🍃
تو دهه هشتادییییییی😬😬😬؟؟؟؟؟؟

بعله 

چرا همچین سوالی براتون پیش اومد؟

کاربر اقا هستم؛تمام تجربیاتم و شناختم نسبت به مسائل رو در اختیارتون قرار میدم اهل مطالعه هستم پس خوشحال میشم سوالی داشتید پاسخ بدم 
اینکع موز نیست کدوعه😂

خیارع 😶😂 از بس گرونه شکل موز هم یادم رفته