2737
2739

موی انسان ذاتا سفیده آقای ضیا😁😁😁

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باید به خودت بگی خوشبخت بودن دیگران چیزی از خوشبختی من کم نمیکنه پس چرا باید حسادت کنم دوم اینکه باید تا میتونی برای پیشرفت زندگیت تلاش کنی و به جلو پیش بری ،اون وقت پیشرفت و خوشبختی دیگران باعث حسادتت که نمیشه بلکه باعث خوشحالی ات میشه چون معمولا کمبوده که باعث حسادت میشه ❤❤🌹🌹🌹درضمن همه تو زندگی حسادت رو تجربه کردن 

فمنیست. 
2738

ی خرده حسادت خوبه باعث پیشرفت میشه اما زیادی باعث کوچیک شدن میشه

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^

هیچ خانومی وجود نداره که حسادت تو ذاتش نباشه. هرکی میگه ن دروغه

حالا بعضیا کم بعضیا زیاد

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
2706