2737
2739
عنوان

خیلی لاغرم

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 45 پست
باشه .امتحان می کنم. امسال که روزه میگیرم شام می خورم. میان وعده میوه میخورم. دوباره قبل خواب میشینم ...

اتفاقا ماه رمضون فرصت خوبی واسه چاق شدنه.چون سحری زیاد میخوری بعد روش میخوابی بع ک افطار میشه بازم زیاد میخوری .توصیه میکنم ی وزنه تو خونتون داشته باشید. تا دوهفته ی بار خودتو وزن کنی. ی راه حل دیگم دارم ک اینم جواب میده. میتونی اهنگ بزاری نیم ساعت یا چهل دقیقه باهاش برقصی بعد بری بخوری  مثلا غذا بخوری یا چیزای چربی دار. البته شب اینکارو کن

اتفاقا ماه رمضون فرصت خوبی واسه چاق شدنه.چون سحری زیاد میخوری بعد روش میخوابی بع ک افطار میشه بازم ز ...

باشه. فک کنم اهنگ نیاز نباشه.  اونقدر غذا دادنی به پسرم دنبالش میدوم که گشنه میشم.

درخواست دوستی ممنوع🙏🙏 خدایا شکر واسه چیزایی که دادی و قراره بدی بهم...///شکرت شکرت شکرت شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مانکن کی بودی تووو

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
می خورم

شیر خشک بگیر بخور

میخام همون دختر ظريف دوست داشتی 8 سال پیش بشم  شروع رژیم از 1دی 99🎉🎊🎉🎊💛🥶وزن شروع 87/500🤪🥦🥦🥦🥦🥦وزن هدف68.                انشالله با کمک فندوق فسقلی و بقیه دوستان تاپیک مامداد خمار به هدفم میرسم و طلایی میشم. در سال 1400.......دوست آن است که بکند پوست دوست را((رژیمو میگم🤪))
2740
سیب زمینی تنوری چطور درست میکنی؟

ببین عزیزم کف ماهیتابه رو در حدی نمک بریز که کف ماهیتابه معلوم نباشه بعد سیب زمینی رو بشور تمیز با پوست بزار روی نمک و در ماهیتابه رو هم بزار کیپ

شعله هم ملایم باشه برای سیب زمینی بزرگ حدود ۴۰ تا ۱ ساعت طول میکشه با چاقو تست کن 

نوش جان😘

قد=۱۷۳ وزن قبلی=۵۹،۵۸ وزن الان=۷۰ که توی تقریبا دوماه و خورده ای به هدفم رسیدم🤩 عضو تاپیک ماه پیشونی🥰
کم کنم رژیمم الان از ۷۰,۷۱ اومدم ۵۸

ماشالله افرین به همتت واقعا،نه عزیزم نمیخاد بنظرم دیگه کم کنی با توجه به قدت خیلی خوبی ولی اگه میخای حداکثر چهار کیلو اینا کم کن دیگه عالی عالی میشه

الهی برسد از جانب خدا مصلحت هایی که ارزویت بود❤️🌱