2737
2734
عنوان

خیلی لاغرم

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 45 پست
منم خیلی لاغرم ینی همیشه لاغر بودم،بعد رمضان میخام برم داروگیاهی خوب انشالا که نتیجه بده

من می ترسم دارو بخورم برا پسرم ضرر داشته باشه. البته الان ۱۴ ماهشه .ولی خوب هرچیه شیر می خوره هنوز

درخواست دوستی ممنوع🙏🙏 خدایا شکر واسه چیزایی که دادی و قراره بدی بهم...///شکرت شکرت شکرت شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم لاغر بودم ولی الان وزن اضاف کردم برنج،اجیل،قرص مولتی ویتامین و چیزایی ک چربی زیاد دارن بخور. و ی ...

باشه .امتحان می کنم. امسال که روزه میگیرم شام می خورم. میان وعده میوه میخورم. دوباره قبل خواب میشینم یه دور دیگه نون میزارم جلو میخورم. سحری هم که می خورم. 

درخواست دوستی ممنوع🙏🙏 خدایا شکر واسه چیزایی که دادی و قراره بدی بهم...///شکرت شکرت شکرت شکرت
بچه ات چند وقتشه بعد یکسالگی شیرخودتو نده شیرخشک بده وزنت برمیگرده

۱۴ ماهشه.دلم نمیاد از شیر خودم جداش کنم.

2728
منم لاغر بودم ولی الان وزن اضاف کردم برنج،اجیل،قرص مولتی ویتامین و چیزایی ک چربی زیاد دارن بخور. و ی ...

منم یه مدت با دست غذا خوردم واقعا خیلی میخوردم شاید شش کفگیر اینا بیشتر چون تو بشقاب میریختم برنج یه حالت فشرده پیدا میکرد انگار کم بود یبار همون یه بشقابو ریختم تو دیس بزرگ کلش پر شد در حد سر ریز شدن وقتی دیدم یه لحظه با خودم گفتم وای یعنی من اینهمه میتونم بخورم😍 ولی دقیقا بعد اون دیگه نتونستم اونقدر بخورم😑

واقعا تلقین کردن خیلی تاثیر داره خیلی

قد=۱۷۳ وزن قبلی=۵۹،۵۸ وزن الان=۷۰ که توی تقریبا دوماه و خورده ای به هدفم رسیدم🤩 عضو تاپیک ماه پیشونی🥰
عزیزم بیا تاپیک ماه پیشونی  خودمم با یه برنامه غذایی تو تقریبا دو هفته ۵ کیلو زیاد کردم ولی دی ...

مرسی گلم. چشم سر میزنم.ان شاالله هر چی میخوای خدا بهت بده

2738

ببین عزیزم من کاملا با خوردن غذاهای چرب و چیلی و شیرینی های مضر مخالفم 

این برنامه غذاییم کاملا سالمه و میان وعده هام خیلی هم مقویه و برای بدن مفیده

فقط باید بتونی ادامه بدی

اگه هم اشتها نداری باید بهت بگم که مهمترین چیز تلقینه و اراده هی به خودت تلقین کن که گرسنه ای یا به خوردن غذا علاقه مندی  هرچی بیشتر بخوری بیشتر گرسنه میشی شده حتی به زور بخور کم کم عادت میکنی 

میتونی از شربت راسیپ هم به عنوان اشتها آور کمک بگیری

اولیش پارسال بود که شیره انگور خوردم به مدت یه ماه بعد هروعده غذایی سه قاشق غذاخوری شیره انگور که توی یه ماه ۵ کیلو زیاد کردم حتی با اینکه صبحانه نمیخوردم و فقط همون شیره رو میخوردم یعنی بدون اینکه درست حسابی غذا بخورم با وجود شیره تو یه ماه پنج کیلو زیاد کردم پس مطلقا کسی که غذا هاشو هم خوب بخوره بیشتر هم اضافه میکنه بعد گذشت ده روز هم کم کم تفاوت رو احساس میکنین که اولیش تپل شدن و گونه درآوردنه 

درضمن یادم رفت بگم که ۱ ساعت و نیم بعد از وعده غذا یعنی روزانه ۹ قاشق مصلح شیره انگور هم تخم شربته من دیگه بعد اون نمیتونم شیره بخورم چون دلمو زده 

برنامه غذاییم=ساعت ۸ صبح= دوتا تخم مرغ نیمرو اگه کره داشته باشیم با کره ساعت ۹/۵ صبح= یه سیب زمینی آبپز متوسط به صورت تنوری حالا اگه خاستین روششو هم بهتون بگم بگید...من به شخصه از سیب زمینی آبپز حالم بهم میخورد ولی به صورت تنوری میخورم و فقط هم نمک میژنم روشو داغ داغ میخورم نمیدونین چقدر خوشمزس😋ساعت ۱۰/۵ صبح= دولیوان بزرگ شیر محلی با یه قاشق مخلوط خرما و کنجدبعد هروقت حسابی گرسنم شد مثلا ساعت ۱۳ یا ۱۴ یا ۱۲ نهارمو میخورم و بعدش یدونه زینک پلاس خارجی که خیلی توی اشتهام تاثیر گذاشته بهتون پیشنهاد میکنم حتما استفاده کنید👌ساعت ۵ عصر= دولیوان بزرگ شیرمحلی با یه قاشق خرما و کنجد بعدش دیگه چیزی نمیخورم تا شام مثلا ساعت ۸ یا ۹ شب بعد ساعت ۱۰ یا ۱۰ و نیم باز یه سیب زمینی متوسط تنوری میکنم و میخورم ساعت ۱۲ یا یک شب بازم دولیوان بزرگ شیر محلی با یه قاشق خرما و کنجد میخورم 

قد=۱۷۳ وزن قبلی=۵۹،۵۸ وزن الان=۷۰ که توی تقریبا دوماه و خورده ای به هدفم رسیدم🤩 عضو تاپیک ماه پیشونی🥰
مرسی گلم. چشم سر میزنم.ان شاالله هر چی میخوای خدا بهت بده

گزاشتم عزیزم

منم یه مدت با دست غذا خوردم واقعا خیلی میخوردم شاید شش کفگیر اینا بیشتر چون تو بشقاب میریختم برنج یه ...

اره . ی قانونی هست ب اسم قانون جذب . ب هرچیزی تلقین کنی همون میشه

با توجه به قدت خوبی که  سایزت باید ۳۶ باشه الان

اره ۳۶ هستم. ولی هیکلا خیلی لاغر به چشم میام.