2733
2739

از حدود اواسط بهمن باهم حرف میزنیم بعد اسفند شمارش داد و خواست تلفنی حرف بزنیم و شمارش داد وشمارم گف .18 فروردین هم همودیدیم یکساعتی حرف زدیم خوب بود شوخ بود نسبتا و برخوردش.ولی من نه عزیزم بهش میگم نه اسمشو تاحالا گفتم .اون بهم میگه ولی نه زیاد .روزادیگه حالا مدرسه هس و بعدم اموزشگاه تدریس میکنه معلمه .دیگه امروز که جمعه هس خونه اس چرا بهم یه پیامی نداد 😔همش من بایداول پیام بدم یا بگم کی میتونی حرف بزنی تلفنی .بهم گفته بود خصوصیات اخلاقیش پرسیده بودم گف خشک وجدی ومغروره .حتی اون تلگرام بودیم یبارسرچیزی بحث شد دلخورشدتا دوروز پیام نداده بود چون من مقصربودم بهش پیام دادم .ازشم مرسیدم دعوامون بشه تو پیش قدم نمیشی درسته ؟گف اره خجالت کشیدم گفتم چرا گف درست گفتی.خردادی هم هس .من با این ادم چطوری صمیمی بشم .بهم گف اینجوری بینمون فاصله اس اگه میشه باهام راحت باش تامنن راحت باشم ممنونم .گف راحت حرفتوبزن .پسر خوب و دلسوزیه شوخ هس اما درعین حال جدی و یکم زود عصبی میشه ولی اهل چت و پیام و زنگ نیس دلن گرف روز جمعه ای😔فقط هم میگه درستوبخون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوس پسر منم خردادیه من خیلی پیام نمیدادم ناراحت میشد که بی توجهم یه کم گرمتر شدم خودتون نباید همش ...

خیلی ریپلای کنده اه .چن وقته باهمید ؟؟اخه از اسفند الان اردیبهشته .خودمم بایدباهاش راحت برخوردکنم .مثلا هرچن روز پیام میدادی بهش؟؟؟به نظرت فرداهم من پیام ندم ؟؟؟کلا اهل پیام زنگ نیس حتی اینستا نداره میگه وقت گیره 😞اون روز بهم گف من افکارم مال 100 سال پیشه نپرسیدم منظورشو .ازطرفی دختری که پابند بزاره یا عمل زیبایی کنه گفته بود بدم نمیاد .نکنه واس اینم بی محلی و بی توجهی جواب میده ؟؟والا اینجوری من نمیتونم باهاش راحت باشم خودشم تلاشی نمیکنه که .

2738
خیلی ریپلای کنده اه .چن وقته باهمید ؟؟اخه از اسفند الان اردیبهشته .خودمم بایدباهاش راحت برخوردکنم .م ...

۶ ماهی هست باهم هستیم.

والا اوایل اون پیام میداد هرروز. 

من کم حرف میزدم باهاش. بهش برخورد چرا  بی توجهم. قرار گذاشتیم همو دیدیم برای اولین بار خودش اصرار داشت من مسخواستم بیشتر با ردحیاتش اشنا بشم تا تصمیم بگیزم که میخوام ببینمش یا نه. کلا تو رابطه من یه کم سردم. خیلی هیجانی و احساساتی نیستم. الان هم گهگاهی من پسام میدم اول. ولی پیامهامون هرروزه. 

به نظرم کسی که پیگیر نیست و نظر و سلیقه ظاهر پسندش متفاوته از شما، تلاشی نکنین برای ادامه رابطه. خودتون پیام ندید ببینین تا چند روز بعد، سراغتون رو میگیره؟ 

این حرفها هم بهونس که من مال ۱۰۰ سال پیشم. کسی که یکی رو بخواد، خودش هرروز و هرساعت پیگیر طزفه. 

برای کسی وقت و ارزش بذار که خواهانته قلبا. 

وگرنه احساسی، تو لطمه میبینی 

۶ ماهی هست باهم هستیم. والا اوایل اون پیام میداد هرروز.  من کم حرف میزدم باهاش. بهش برخورد چر ...

من احساسی ام اما خب باهاش یخم وا نشده البته نمیخوام زیادی باهاش راحت باشم بارعایت خط قرمز .یبار بهش پیام ندادم دیدم خودش پیام داد .شاید برخورد منو میبینه رغبت نمیکنه بهم گف اینجوری بینمون فاصله اس اخه من چیکارکنم .اینم هرروز پیام میدیم ولی من همش اول پیام میدم اونم زودجواب میده .به نظرت بخاطر مغروربودنشه ؟؟

2706