2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

انصافا خیلی خرجتم میکرد البته الان دیگه ازدواج کردیم یدونم بچه داربم ولی یادش بخیر چ روزای قشنگ و عاشقونه ای داشتیم 

اول اینکه ی صلوات مهمونم کن آاااا قربونت ...  بعداینکه لایکم نکن عزیز من مرسییییی ازت ...  واینکه علاقه خاصی ب کله پاچه و اسم رها دارم ...  و و و عاشق خونوادمو پسرمو شوهرمم...  درون گرایی مزخرفی دارم همش فکرای چرت پرت تو سرمه ...  تو برخورد اول همه میگن خیلی بامزوشیرینم ...  دیگه اینکه نی نی یار کاربری سوممه ولم کن دیگه شماره ندارم...  وووو در آخررر                                                                                                ❤شکرت خدای قشنگم❤
2728

بدم میاد عین گدا گشنه ها کسی پول بهم بده فقط درحد کادو خریدن اونم دو طرفه ولی اگه بریم بیرون کافی شاپ رستوران و... اون حساب میکنه اجازه نمیده من حساب کنم 

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
بدم میاد عین گدا گشنه ها کسی پول بهم بده فقط درحد کادو خریدن اونم دو طرفه ولی اگه بریم بیرون کافی شا ...

مگه گدا گشنه ها فقط پول میگیرن😐

سلام😊منوو عشقم بعد از کلی سختی بلاخرههه بهم رسیدیم❤❤ایشون پرستاره منم دبیر زیست شناسی😍خدایا شکرت بابت همه ی قشنگیایی که تو زندگیم نصیبم کردی❤خدایا شکرت بابت مهربونیات💙مرسی که هروقت صدات زدم خودتو به موقع رسوندی💙❤خدایا از من و خانوادم و خانواده شوهر دوست داشتیم و خانواده نی نی سایتیا سلامتی و لب خندون بده💛💛 
2738

مجردی ۴تومنی بدبخت برام شارژخریده کلیم ب کارتم زد😑😑

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 

سال ۹۵ یا۹۶ اینا بود برام آیفون ۶پلاس خرید

قبول نکردم نیاوردم خونه گفت تا ۲ ۳ ماه دیگه میام میگیرمت اون موفع میدم بهت 😁😂😂😂نگرفت...

گوشیم دیدم خودش استفاده میکرد

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...

نداشتم ولی همسرم بود که به هر مناسبتی پول میداد هرچی تو  میخواستم میخریدم الان دیگه نه😁😁

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
دگ بیشور هم پیدا میشه بلخرع...منک قبول نکردم میگی زشته

من نمیگم رابطه داشتن بده عزیزم ، میگم که ادم نباید فک کنه واسه رابطه یکی برا اون یکی خرج میکنه

هر دو طرف دارن لذت میبرن تو یه رابطه فقط که پسره نیست

هیچوقت خوشم نیومده یه پسر برام خرج کنه 

البته با پسری هم بیرون نرفتم به اون صورت ک بگم برام خرج کنن

فقط عشقم بوده ک دوست پسر هم محسوب نمیشه چون از روز اول همه فهمیدن. اون برام گردنبند خرید فک کنم گرون ترینش این بود 

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..

واسه خواهرم اول انگشتر طلا خرید بعد گوشی  آخری سرویس چوبی خرید واسه خواهرم همینا بزرگ هاشه یادمه کوچیک هاش دیگه مهم نیست

ملت عشق از همه دین ها جداست عاشقان را ملت مذهب خداست......          گروه آبی💙💙 وزن ۶۵ حدف ۵۵                  
2706