2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

از مرد خسیس متنفرم 

خداروشکر تا الان یه هزارتومنم نذاشته دست تو جیبم کنه (البته بجر کادو تولدش) 

خرجم که زیاد کرده اخرین بار یه ساعت رولکس برام گرفت که دوتا قطعه طلاتوشه

سلام😊منوو عشقم بعد از کلی سختی بلاخرههه بهم رسیدیم❤❤ایشون پرستاره منم دبیر زیست شناسی😍خدایا شکرت بابت همه ی قشنگیایی که تو زندگیم نصیبم کردی❤خدایا شکرت بابت مهربونیات💙مرسی که هروقت صدات زدم خودتو به موقع رسوندی💙❤خدایا از من و خانوادم و خانواده شوهر دوست داشتیم و خانواده نی نی سایتیا سلامتی و لب خندون بده💛💛 
2740

ی باکس گل 500 تومنی روز د=اول خرید ی هفته بعد گف بریم کافه واسه قرار دوم کات کردم....چون تو اون ی هفته متوجه شدم حرفا و حرکاتش بچه تر از سنشه

انچه خوبان همه دارن تو یکجا داری 

ای مبااارکش نباشه. پول جیبشم از من میگرفت

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
من تا از گل در اومدم شوهر کردم😑😑😑😑 اونم هر مناسبتی برام روسری میگیره

زنان متولد دی را هراسی نیست از سرما💕بی عشقْ جهان یعنی،  یکْ چرخشِ بی معنی 💖لطفا هر جا تاپیک راجع به متافیزیک و ماورا دیدین منم تگ کنید  

یادمه رفته بودیم بیرون از صبح تا عصر انقدر خوردیم در حال ترکیدن بودم اخراش دیگه نذاشتم چیزی بخره   عاشق خوراکی ام .

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
2706