2733
2739

چیکار کنم تورا خدا یهو درد پریودی اومد خونم اومد

نمیتونم دکترم برم بچه ها چیکار کنم

چهار هفته و چهار روزم

در آرزوی مادر شدنم و عاقبت به خیری برای خودم و همه مادرا منتظرا بچه دارا آدما صلوات ...اللهم صل علی سیدنا محمد عدد ما فی علم الله صلاه الدامه بدوام ملک الله...🌹🥰🌺🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا چرااا...بنظرم بارداری و خونریزی مکمل همن... برو دکتر حتما انشالا هرچی خیره برات پیش بیاد

نمیشه دکتر برم

در آرزوی مادر شدنم و عاقبت به خیری برای خودم و همه مادرا منتظرا بچه دارا آدما صلوات ...اللهم صل علی سیدنا محمد عدد ما فی علم الله صلاه الدامه بدوام ملک الله...🌹🥰🌺🌹
2731
اگه نمیتونی بری دکتر فعلا کاملا استراحت مطق باش و اصلا تکون نخور در اولین فرصت برو دکتر برای سونو

مثلا سونو چی میگه.

شاید هماتوم باشه و دکتر قرص میده یا امپول یا هم اگه خدایی نکرده شاید سقط باشه 

معذرت میخام افتادم زیر پتو و داره لخته لخته ازم خون میره سقط شد بیحال افتادم

2738
معذرت میخام افتادم زیر پتو و داره لخته لخته ازم خون میره سقط شد بیحال افتادم

منم ماه پیش تجربه سقط داشتم...فقط دو تیکه لخته بود بقیش مثل خونریزی پریودی

چرا نمیری سونوگرافی و دکتر؟؟؟؟

منم ماه پیش تجربه سقط داشتم...فقط دو تیکه لخته بود بقیش مثل خونریزی پریودی چرا نمیری سونوگرافی و دک ...

دکتر برم چی میگه چی میدونه

دفعه اول سقط رفتم الکی گفت خارج رحمیه پنج روز بیعوده بستری شدم آخرشم گفتن نه نیست سقط شده

شما چند هفته بودی؟؟

دکتر برم چی میگه چی میدونه دفعه اول سقط رفتم الکی گفت خارج رحمیه پنج روز بیعوده بستری شدم آخرشم گفت ...

من ده هفته رفتم سونو گفت هیچی نمونده و معلوم نیست چرا سقط شده!!!تینجوری حداقل میفهمی چرا سقط شده

من ده هفته رفتم سونو گفت هیچی نمونده و معلوم نیست چرا سقط شده!!!تینجوری حداقل میفهمی چرا سقط شده

نمیفهمن خواهر جان 

امروز دفع شد

این سومین باره که سقط شد

یعنی خدایا نمیدونم دلیلش چیه حکمتش چیه 

چیکار باید بکنم

نمیفهمن خواهر جان  امروز دفع شد این سومین باره که سقط شد یعنی خدایا نمیدونم دلیلش چیه حکمتش ...

عزیزمن...حق داری منم با دکترا خیلی اذیت شدم

واقعا سخته نمی‌دونم چی بگم ان شالله ک خیره