2737
2734
افطاری که اکثرا سبکه نون پنیر و گوجه و خیار و چای و خرما واسه شام پلو ماهی میذارم

تعجب میکنم افطاریتون از شام جداست ،فک میکزدم مال فیلماست فقط ،ما همون اول افطاریمون کامله نهایتش یه چایی قبلش سر همون سفره میخورن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طرزتھیشوبگومن بلدنیستم

عزیزم دو نوع دستور پخت هست 

اولی مثل قیمه اس یعنی فقط کنگر ششته شده و ماک شده بهش اضافه میکنی بپزه

دومی مثل خورشت کرفس هست یعنی سبرزی نعناع و جعفری و به علاوه کنگر و بدون لوبیا

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2731
تعجب میکنم افطاریتون از شام جداست ،فک میکزدم مال فیلماست فقط ،ما همون اول افطاریمون کامله نهایتش یه ...

اره منم برام جالبه شاید لاغرن ک اینهمه راحت میخورن🤣

دوباره باردارم😐ایندفعه دیگه میمیرم ازبی خوابی 🙄
من سیب زمینی نگینی سرخ کردم قارچ هم سرخ کردم  در همین مرحله ولش کردم چون به فکرم نرسید به چی م ...

یکم لوبیا چیتی هم اگه ابپز داری با رب بزن توش ،میشه مایه ماکارونی ،با ماکارونی قاطی کن نوش جان کتید

شام دلمه برگ وگوجه

من برا اولین بار دلمه برگ درست کردم اصلا به دلم ننشست اونقدر که تعریفشو میکنن

همسرم کاردرمانگر هستن.ارزیابی تخصصی و توانبخشی جسمی و ذهنی بیمار در مرکز.با خدمات ویزیت در منزل.
2740
تعجب میکنم افطاریتون از شام جداست ،فک میکزدم مال فیلماست فقط ،ما همون اول افطاریمون کامله نهایتش یه ...

وقتی تایم طولانی گرسنه باشی بعد یهو معده رو پر کنی معده درد میشی یا کلا نمیتونی خوب بخوری

من خودم اینطور نیستم

خونه بابام اینام سر سفره افطار هم شام و مفصل میچینن هم افطار رو

ولی همسر من نمیتونه یهو معده اش رو پر کنه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
من چون خودم روزه نمیگیرم شام درست میکنم واسه سحر هم از همون شام بمونه میذارم فرق نداره پلویی یا نون ...

فکر کردم هم شام پلو میخوریدهم سحری ،تعجب کردم چون فاصله بین افطار و سحر زیاد نیست آدم دیگه جا نداره میلش نمیکشه 

پرستار nicu
من سیب زمینی نگینی سرخ کردم قارچ هم سرخ کردم  در همین مرحله ولش کردم چون به فکرم نرسید به چی م ...

اجازه هست منم ازغذات درست کنم😥

دوباره باردارم😐ایندفعه دیگه میمیرم ازبی خوابی 🙄
وقتی تایم طولانی گرسنه باشی بعد یهو معده رو پر کنی معده درد میشی یا کلا نمیتونی خوب بخوری من خودم ا ...

خب اتفاقا اگه تو افطار چیزی بخوری بعدش نمیتونی شام بخوری چون معده بسته میشه و فک میکنی سیری 

من برا اولین بار دلمه برگ درست کردم اصلا به دلم ننشست اونقدر که تعریفشو میکنن

نمیدونم والا ماکه عاشقشیم 

خدایا شکرت بابت همسرم وسه تا ثمره عشقمون😍🙏خانمای نی نی سایتی عزیزخواهرای قشنگم لطفا وقتایی که تاپیک مشاجره باهمسرم میزنم به امضاوپروفایلم کلید نکنین توهرزندگی مشکل هست....اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌دنیامیچرخه تادقیقاتوموقعیتی قراربگیری که بقیه روقضاوت بیجاکردی🤗🤗#قضاوت ممنون🚫
یکم لوبیا چیتی هم اگه ابپز داری با رب بزن توش ،میشه مایه ماکارونی ،با ماکارونی قاطی کن نوش جان کتید

چه جالب شما توی مایه ماکارونی لوبیا چیتی میریزین ؟ 🤔 

اتفاقا دیشب خوراک لوبیا خوردیم میلم به لوبیا نمیره باز هم پذیرای پیشنهاد های شما هستم 😁 یه کم مرغ گذاشتم بیرون الان به فکرم رسید اینو بذارم پلو مخلوطش کنم برای سحری 

برای افطار یه چیز دیگه درست کنم 

چه جالب شما توی مایه ماکارونی لوبیا چیتی میریزین ؟ 🤔  اتفاقا دیشب خوراک لوبیا خوردیم میلم به ...

خب میشه مثل کنسرو لوبیا و قارچ باهم ،امتحان کنید هم با بزنج خوشمزست هم ماکارونی ،

2706