2737
2739
عنوان

دمي بلغور عجب خوشمزه بود

5057 بازدید | 33 پست

ديروز درست كردم نگم براتون چقدر خوشمزه بود

كمي گوشت جدا پختم 

پياز رو با سير ادويه تفت دادم ،فلفل سياه يكم زياد زدم

بعد گوجه رنده كردم و تفت دادم گوشت و آبشو اضافه كردم 

بلغور رو هم بي روغن ١٠ دقيقه تفت داده بودم بهش اضافه كردم و يكم كره هم زدم بهش

مثل كنه گذاشتم دم بكشه ،عالي شده بود

شوهرم عاشقش شد

يا هو يا من هو يا من ليس الا هو

نوش جون👌

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره منم امروز واسه اولین‌بار درس کردم عالی بود 

شوهرم میگه به جای برنج بلغور درس کن 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2738
اره منم امروز واسه اولین‌بار درس کردم عالی بود  شوهرم میگه به جای برنج بلغور درس کن

يه عالمه ويتامين هم داره تازه

برنج كه كلا نشاسته س

يا هو يا من هو يا من ليس الا هو

بلغور گندم؟

گوست مرغ یا گوسفند؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
يه عالمه ويتامين هم داره تازه برنج كه كلا نشاسته س

اره سرده برنج 

همم گرون شده خیلی 

شوهرم گفت از این به بعد به جای برنج بلغور میخره

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2706