2733
2734
عنوان

چکار کنم با این مادرشوهر بی فکر

| مشاهده متن کامل بحث + 1045 بازدید | 70 پست
چند بار به مادرشوهرم گفتم خونه من کوچیکه جا ندارم مامانم اینا هم اینجان هیچی نگفت

بگو شوهرت زنگ بزنه بگه من حرصم گرفت چ برسه ب تو

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونم گیرکرده بین چند نفر

اون راحت میتونست بگه برادرشوهرم صبر کنه هفته آینده بیاد نه اینکه دقیقا وقتی که مهمون دارم بیان ، مهر ماه هم داداشم بعد از ۳ سال اومد خونه م سریع پدرشوهرم و برادرشوهرم اومدن یک ماه موندن داداشم زود جمع کرد رفت

اینقدر مادرشوهرم بی فکره میگه من روم نمیشه به پسرم بگم نرو خونه داداشت ، چطور روش میشد به ما بگه نری ...

به قول دوستمون به برادرشوهرت خیلی محترمانه بگو مطمئنا شرایطو درک میکنن نمیان

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین، ممنونم💔
2731
اون راحت میتونست بگه برادرشوهرم صبر کنه هفته آینده بیاد نه اینکه دقیقا وقتی که مهمون دارم بیان ، مهر ...

ای چرا رو دادی بهشون ک اینقدر طولانی بمونن در عجبم زبون ندارید شما واقعا

خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ..این صبر که من میکنم افشردن جان است
رک حرفتو بزن ...واقعا چرا بعصیا اینجوری کرم میریزن. من جای تو عصبی شدم .

منم خیلی عصبانی شدم😶

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین، ممنونم💔
2738
بگو شوهرت زنگ بزنه بگه من حرصم گرفت چ برسه ب تو

به خدا خیلی حالم بده پیش بابام خجالت میکشم ، من دو بار رفتم عید خونه مادرشوهرم صد بار بهم تیکه انداخت گفت کار دارم باید مانتو بدوزم بفرستم تهران آدم وقتی مهمون داره نمیتونه کار کنه ، پس چرا واسه خودشون اینجورین به من میرسن من آدم نیستم ؟ من کار ندارم؟ من آرامش نمی‌خوام تو زندگی؟ بریدم دیگه 

شوهرم از بس ناراحته میگه هر طور شده بورسیه تحصیلی میگیرم بریم یه کشور دیگه راحتمون بذارن

به خدا خیلی حالم بده پیش بابام خجالت میکشم ، من دو بار رفتم عید خونه مادرشوهرم صد بار بهم تیکه انداخ ...

به شوهرت بگو زنگ بزنه بگه نیان برادرشوهرتم بگه بره خونشون بذار ناراحت بشن دیگه نیان چه گیری هستن

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
استارتر عزیزم شل اومدی داری سفت میخوری همسرتو با خودت همراه کن مگه مسافرخانه اس هر کی هم میاد ی ماه ...

شوهرم خیلی ناراحته از دیشب همش توی خودشه مقصر صد در صد مامانشه که هرچی بهش میگه حرف تو گوشش نمیره خودشو میزنه به نشنیدن هر سری شوهرم بهش میگه ما جامون کمه سریع بحث رو عوض میکنه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6324690/بیایید-ببینید-این-عوضی-چیا-بهم-گفت-بخاطر-پول-بلیطاسکرین?postId=187048269

میشه برام گزارش بزنید ممنون میشم هرکی گزارش زد بگه براش صلوات بفرستم 

منت نمی کشم!از من خوشت نمیادراهتو کج کن نه قیافتو !❲زِندگیت‌کِه‌سَخت‌تَرشد‌‌) دَستکِش‌هایِ‌بوکسِتو‌مُحکَم‌تر‌بِبَند🦋✨💕      مُهِم نی اَز همہ خوشگِل تَر باشےمُهم اینِع یڪے اَز تَہِ دِلِش بِهتـ بگِہ خُوشگِلَم🥰

اصلا که چی برادرشوهرات پا میشن میان!!!

همه اینا از نادانی مادرشوهرت، و بی تدبیری شوهرت .

روز شمار تولد دخترمه ..   باردار نیستم .      لاحول و لاقوه الا بالله    توانایی هایم و هنرهایم و تمام احساسات شادم با هر حرف و رفتار بد خانواده همسرم میریزه بهم ولی من یک فردی هستم که دنیا رو شکست میدم اما خودم شکست نمی‌خورم  
به خدا خیلی حالم بده پیش بابام خجالت میکشم ، من دو بار رفتم عید خونه مادرشوهرم صد بار بهم تیکه انداخ ...

این حرفا ک دردی از ادم دوا نمیکنه

مگه شوهرت چشه ک نمیتونه زنگ بزنه ب مادرش صحبت کنه ؟ 

گاهی واقعا رفتار بزرگترها باعث آزاره 

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇