2733
2739

کسی هست که این مشکل داشته باشه؟

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ ۗ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دختر خاله من داشت بعد ازدواج هم نمیشد دو ماه بعد عروسیش باردار شد دیگه بعدش پریود شد... 22 سالش بود ...

خوشبحالش چند سال راحت بوده 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
بچه دار شدن؟از چه راهی؟

بچه نداره یعنی نمیدونم تلاش کرده بچه دار بشه یا نه

ولی به طور طبیعی نتونست و خودش برای همسرش یه خانمی رو پیدا کرد اون خانم هم چندتا بچه آورد و الان با هم زندگی میکنن بچه های اون خانمه رو هم خیلی دوست داره.

2740
دختر خاله من داشت بعد ازدواج هم نمیشد دو ماه بعد عروسیش باردار شد دیگه بعدش پریود شد... 22 سالش بود ...

چطوری بچه دار شده 

چه جالب

ترجمه آیة الکرسی  خداست كه معبودى جز او نيست؛ زنده و برپادارنده است؛ نه خوابى سبک او را فرو مى‌گيرد و نه خوابى گران؛ آنچه در آسمان‌ها و آنچه در زمين است، از آنِ اوست. كيست آن كس كه جز به اذن او در پيشگاهش شفاعت كند؟آنچه در پيش روى آنان و آنچه در پشتسرشان است مى‌داند .و به چيزى از علم او، جز به آنچه بخواهد، احاطه نمى‌يابند.كرسى او آسمانها و زمين را در بر گرفته، و نگهدارى آنها بر او دشوار نيست، و اوست والاى بزرگ.....پس بهش اعتماد کن، بسپر به خودش...میشه برا خوشبختیم صلوات بفرستین❤ جان من است او (🌙my mah)
بله ✋

شما امنوره اولیه هستین یا ثانویه؟

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ ۗ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ
طبیعی... خیلی جالبه برا منم به شوهرشم نگفته بود... 

خب این گروه از هیپوفیز مشکل دارن و بعد مدتی رفع میشه شکر خدا که باردار شدن 

2706