2737
2739
عنوان

نامه_به_فرشته_نگهبانت 😇

139 بازدید | 13 پست

نامه_نوشتن_به_فرشت# ه

کاترین پاندر در  " از قدرت عشق " می گوید:

قدما معتقد بودند که هرکس فرشته یا ضمیری برتر دارد و همچنین می آموختند هرگاه نتوانستید ازراه منطق و استدلال کسی را قانع کنید، بی درنگ به فرشته اش نامه بنویسید.

هنگامی که به فرشته کسی نامه می نویسید، از ویژگی های انسانی او فراتر می روید و به ضمیر معنوی اش دست می یابید و موانعی چون خودبینی، غرور، خودپسندی، فریب، مشاجره، کدورت و احساس حقارت را پشت سر می گذارید و بر ژرف ترین مسند قضاوت می نشینید و در فطرت معنوی او نفوذ می کنید.

پس بی درنگ سرگرم نامه نگاری با فرشته  ی خود و دیگران بشوید و ثمرات نیکو و شگفت آن را برداشت کنید.

نامه نوشتن به فرشته یکی از بهترین روش ها برای رسیدن به خواسته هایمان است ، راهی بسیار آزموده شده.

پس معطل نکنید.

کلامت و قدرت ذهنت و باور کن تا به هرچی دوست داری برسی. بهترین کتاب: ۴اثر از فلورانس اسکاول شین . 

کلا نوشتن خیلی خوبه انرژی خوبی داره  حالا نامه یا هرچی 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه دلبر جذاب لایک کنه

مدلینگ باشگاه هستم پس تا جایی که بتونم به سوال هاتون جواب میدم😃👀.لینک پیام ناشناس دوست داشتی یه یادگاری از خودت برام بزار   https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=6397084&slug=%D9%85%DB%8C%D8%AF%D9%88%D9%86%D9%85-%D8%AE%D8%B2-%D8%B4%D8%AF%D9%87&postId=188953232.. واسه تمام کسای ک نیاز مند دعا هستن صلوات میفرستم 😊⁦❤️⁩  .                                 خانمای سایت  همه جای خواهرای  نداشتم هستن جز ی عده ک انگار زندگی خیلی بهشون فشار آورده و خشن و تند رفتار میکنن😊😉 .                                                                                                                         
2738
مثلا چجور بنویسیم میشه یه نمونه شو بگی

مثلا بنویس سلام فرشته نگهبان فلانی.

فلانی خیلی طلم میکنه ولی کو گوش شنوا اگ میشه تو برو کمی نصیحتش کن بگو فلانی سلام رسوند و اینا

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰
مثلا بنویس سلام فرشته نگهبان فلانی. فلانی خیلی طلم میکنه ولی کو گوش شنوا اگ میشه تو برو کمی نصیحتش ...

آها پس به فرشته دیگران نامه بنویسیم من فک کردم به فرشته خودمون

هرکسی خود داند وخدای خودش که چه دردیست در کجای دلش🥺 برا خونه دارشدنم صلوات میفرستی مهربون😍😘

ارهخ

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰
عالیهه   👏🏻 به نظرم اینجوری تاپیکا رو قفل کن چون چند نفر علاف و بیکار میان یه عالمه انرژی من ...

Vaghean moafegham

کلامت و قدرت ذهنت و باور کن تا به هرچی دوست داری برسی. بهترین کتاب: ۴اثر از فلورانس اسکاول شین . 

نه به فرشته خودت هرچی خواستته بنویس و خیر بخواه برلی دیگران میتونی کتاب از دولت عشق هم بخونی