2733
2734
عنوان

شما باور دارید که... 😇

131 بازدید | 10 پست

آیا شما باور دارید که تکرار عبارت تاکیدی عاشقانه می‌تواند برایتان عشق را به ارمغان ‌آورد؟ برای افرادی که با عبارت تاکیدی آشنایی ندارند این سخن عجیب و غریب به نظر می‌رسد. ممکن است درمورد  قدرت این عبارات چیزهایی شنیده باشید و به آن معتقد باشید یا نباشید. شاید هم اصلاً ندانید عبارت تاکیدی چه هستند و برای شناختشان تلاشی هم نکرده باشید.

عبارت تاکیدی، جملات مثبتی درمورد هدف مطلوبتان هستند. وقتی این جملات را تکرار می کنید، به ذهن ناخودآگاهتان سرازیر می‌شوند، بخشی از رفتار و نگرش ذهنیتان می‌شوند و به موازات تکرار این عبارات ذهنیت و رفتارتان را تحت تأثیر قرار می‌دهند. عبارات تأکیدی عادات و رفتار شما را تغییر می‌دهند و درنتیجه باعث می‌شوند که محیط و مردم اطراف شما را تحت تأثیر قرار دهند.

کلامت و قدرت ذهنت و باور کن تا به هرچی دوست داری برسی. بهترین کتاب: ۴اثر از فلورانس اسکاول شین . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره 

حتی میگن برای کسی ک بهت بد کرده ارزوی خوشبختی کن براش دعا کن .زندگیت بهتر میشه حتی رابطت با اون هم بهتر میشه

ولی من اینو نمیتونم انجام بدم نمیتونم برای کسی ک بهم تهمت زده حقم بدی کرده دعا خیر کنم  

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
2740
اره  حتی میگن برای کسی ک بهت بد کرده ارزوی خوشبختی کن براش دعا کن .زندگیت بهتر میشه حتی رابطت ...

خیلی خوبه که اینو میدونی اولین نفری هستی که دیدم به حای لعن و انرژی منفی فرستادن اینطوری میگه خیلی خوشحال شدم با این طرز فکرت... خیلی سخته عزیزم من ۱.۵ سال طول کشید از کسی که واقعا متنفر بودم ببخشمش و اصلا دیگه ندیدمش در صورتی که فامیل بود و می بایست میدیدم ولی همیشه تکرار کردم من آزادانه تورا عفو میکنم و بهترین هارو برات ارزو میکنم خودمم  حالم خوبه

کلامت و قدرت ذهنت و باور کن تا به هرچی دوست داری برسی. بهترین کتاب: ۴اثر از فلورانس اسکاول شین . 
خیلی خوبه که اینو میدونی اولین نفری هستی که دیدم به حای لعن و انرژی منفی فرستادن اینطوری میگه خیلی خ ...

اره خب منم بعد چندسال طرف رو یادم میره 

ولی این تازه است هنوز باهاش کنار نیومدم. چ خوب پس منم این جمله اخر شمارو یجا یادداشت کردم ک تکرارش کنم

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
اره خب منم بعد چندسال طرف رو یادم میره  ولی این تازه است هنوز باهاش کنار نیومدم. چ خوب پس منم ...

منظوزن لین نبود طرف یادت بره . یعتی دیگه انقد ذهنت و قلب آرامش داری متوحع میشی  بخشش چقد خوبه تونستی کتاب از دولت عشق و ۴اثر لز فلورلنس اسکاول و حتما بخون