2737
2734
عنوان

چرا من اینجوری شدم😥😥

61 بازدید | 2 پست

فقط یدونه فیلم ترکیه ای نگاه میکردم به اسم شعله ور  از این ابکی ها نبود من فقط باید بادوبله فارسی نگاه میکردم چون اعتقاد  داشتم بادوبله فارسی احساس نزدیکی بیشتری باشخصیت های فیلم داریم و به راحتی میتونیم با موضوع وکاراکترها ارتباط برقرار کنیم واین ینی هیجان و لذت بردن ازفیلم ... نمیتونستم با زبون خودشون که ترکی اس فیلم رو درک کنم هرچند زیرنویس فارسی داشته باشه... ولی شعله ور اولین فیلمی بود که بازیرنویس دیدم وانقدر طبیعی بود به دلم نشست با داستانع قشنگش طولانی نیس عین بقیه سریال ها... شده روزی سه تا قسمت نگاه میکردم هر قسمت دوساعت و ۳۰ دقیقه بود بازیگرای معروف ترکیه همه هستن توش😍😍

ولی ناخوداگاه دیگه از هر صحنه فیلم که بازیگرای معروف سنا ماهسون واذر بودن که عاااالی بازی میکنن، دیگه لذت نمیبرم همش یه صدایی میگه اینا همش فیلمه میگم الان فیلم بردارا دورشون هستن و الکیه 

اینجوری فکر کنم دیگه از فیلم به  این قشنگی لذت نمیبرم که😣😣😣نمیدونم هیچ وقت اینجوری نمیشدم همین نماز خوندم اومدم فیلم رو ببینم دیدم دیگه لذت نمیبرم با اینکه قراره بازیگر معروف دیگه به اسم باریش اردوچ توش بازی کنع

انقدر دیدی دل زده شدی یه سرگرمی دیگه پیدا کن براخودت

اخه برام خیلی مهم بود بقیش چی میشه واقعا داستانش قشنگه ولی الان دیگه برام مهم نیس زیاد چی میشه آخرش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.