2733
2734
عنوان

به نظرتون از دست همسایه بالاییمون چه کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 879 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این رفتارش مردم آزاریه هرچی هم بگی بعد یه مدت دوباره کار خودشو میکنه بگو زیرسفره ات رو از چهارگ ...

اون دفعه گفتم بتکون تو سینک یا کف بالکن! ولی این دفعه باید برم به مدیر بگم اونام حساسن! بگم حیاطو کثیف میکنن🤣

2728
2740
عزیزم همه زیر سفره دارن، زیر سفرو که نباید تو بالکن بترکونه باید تو ظرفشویی جایی بترکونه بعد جمع کن، ...

حتما میرم میگم، گفتم شاید من زیادی حساسم ولی دیدم نه طبیعیم

چطوری؟؟؟

من اینجور وقتا به شوهرم میگم اونم میره به مدیر مجتمع میگه که بیان بهش تذکر بدن،یبار همسایه بغلیمون دم صبح خیلی سروصدا و دعوا میکرد با زنش شوهرم به نگهبانی گفت به دو ثانیه نکشید صداشون قطع شدد

برای سلامتی تودلیم به صلوات مهمونم بکن خیرببینی❤خدایا بحق فاطمه زهرا نی نیمو سلامت بزار تو بغلم💕دخترقشنگم بیصبرانه منتظرم روی ماهتو ببوسم💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ💕
ادم نفهم رو نمی تونی درست کنی. حساس نشو عزیزم . نهایتا هر دو روز جارو کن. این آدم درست نمیشه

اخه میترسم بریزه رو لباسا☹️ طناب حاضری دارم سعی کنم خیلیی نزدیک در بالکن بذارم چیزی نریزه روش

من هم همسایه بالاییم و هم همسایه پایینیم تدمای خیلی بدین.بالاییه که سم اسب داره راه میره عین شتر.اب رو از بالکن با شلنگ میگیره تو بالکن ما بیشرف .رفتیم شیشه کشیدیم.پایینی یه ادم هرزه با یه پسر هرزه که میریم حموم فحش میده شیر و ببند صداش نیاد.همه از دستش عاصیه.حتی با نگهبان هم دعوا میکنه.فحش ناموسی میده.هررر صدایی بیاد زنگ میزنه به نگهبانی که از خونه منه.اون روز تینر ریخته بود کف حموم که ما نتونیم بریم.میریم مستراح میگه صدای سیفنشون اومد.زنیکه عقده ای شوهرش ولش کرد رف با این اخلاقش .جالبه هر دوشونم دکتره.

همسایه ما هم میریزه بالکنم همش خورده نون حتی ریز مو هست ملحفه خیس و پهن میکنه. در کل خیلی چندشه. زن ...

اه ملافه خیس😑😑 منم یه مدت طناب حاضری رو تو خونه گذاشته بودم😶 ولی واقعا الان دیگه نمیشه 

2706