2703
2553

همسایه طبقه بالامون زیرسفره و سفره شو از بالکن می تکونه پایین آشغالاش تو بالکن مام میریزه😑 یه بارم یه دستمال که بهش کلی نون چسبیده افتاده بود تو بالکن رفتم دم درشون و گفتم که لطفا پایین نتکونید من لباس پهن می کنم میریزه روش! دستمالم دادم بهش، گفت مگه رو دیوار بالکن پهن می کنی؟ گفتم نه ولی تو بالکنم میریزه خب! گفت خب کجا بتکونم، پنجره رو با توری بستم! باز رعایت نمیکنه و هر از چندگاهی تو بالکن آشغال هست! 

به نظرتون باید چیکار کنم؟!

برداشتم رو دیوار بالکنو یه پارچه پهن کردم از این به بعد بگم رو دیوار لباس پهن می کنم! البته نمیدونم اصلا ببینه دستماله رو یا نه🤔

من بالکن ندارم ولی داشتمم همسایم جرات نمیکرد بتکونه چیزی😤

برای سلامتی تودلیم به صلوات مهمونم بکن خیرببینی❤خدایا بحق فاطمه زهرا نی نیمو سلامت بزار تو بغلم💕دخترقشنگم بیصبرانه منتظرم روی ماهتو ببوسم💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
به مدیر بگو

اونوقت مدیر بره بهش بگه، این از دست من ناراحت نمیشه! نمیخوام دلخوری پیش بیاد! اون موقع که تذکر دادم گفتم سر و صداتونم خیلی زیاده، ۳تا بچه داره، گفت نمیتونم کنترلش کنم خب بچه س دخترم! بعد یه ربع اومد پایین گفت شمام داشتین ۵ ماه کابینت میزدین سر و صدا بود😑 

2714

موقع تکوندن از بالکن بگو 

ما هم یه بار تو بالکن پوشک بچه دیدیم هر از گاهی هم اشغال از همون بالکن زنه رو به توپ بستم دیگ توبه کرد 

خواهرانه دعا کنید برام ازدواجم جور بشه اگه میتونی برام صلوات بفرست♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
اونوقت مدیر بره بهش بگه، این از دست من ناراحت نمیشه! نمیخوام دلخوری پیش بیاد! اون موقع که تذکر دادم ...

به جهنم که ناراحت میشه 

ما هیچی پایین نمیتکونیم هرچی باشه میتکونیم تو تراسمون از اونجا جارو میکنیم

میشه برای رسیدن به خواسته ام تو این هفته یه صلوات بفرستید😢
موقع تکوندن از بالکن بگو  ما هم یه بار تو بالکن پوشک بچه دیدیم هر از گاهی هم اشغال از همون بال ...

اصلا متوجه نمیشم کی میتکونه!! اخه قبول نکرد که گفت خب کجا بتکونم؟ گفتم والا من خورده های خیلی ریزو تو سینک یا کف بالکن میتکونم

2706