2737
2739
عنوان

پدر و مادرم کرونا گرفتن 😔

198 بازدید | 14 پست

خواهش میکنم برای سلامتیشون یه صلوات یا حمد شفا بخونید،  تنهایی دارم بهشون میرسم خیلی روزای سختی دارم میگذرونم 😔

بابام تو محل کار گرفته مامانمم مبتلا کرده

انشالله که زود خوب میشه تا میتونن مایعات فراوان بخورن و آب نمک غرغره کنن

زندگی زیباست... هر روزت را در لحظه حال زندگی کن ، بخاطر کسی که هستی سپاسگذار باش ، و از جهان پیرامونت قدردانی کن🙏🙏🙏

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 

شماهم واسه خوب شدن خانوادم دعاکن

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممنونم ، همه رو انجام میدن بخدا یک هفتس شب و روز ندارم از نگرانی

نگران نباش بمونن خونه به خودشون برسن تقویت کنن زود خوب میشن 

زندگی زیباست... هر روزت را در لحظه حال زندگی کن ، بخاطر کسی که هستی سپاسگذار باش ، و از جهان پیرامونت قدردانی کن🙏🙏🙏
2740
من هم صلوات فرستادم وهم حمد خوندم انشالله که خوب بشن خواهرمنم متاسفانه به کرونامبتلاشده شما هم لطفاب ...

ممنونم گلم ، چشم حتما،  ان شاءالله خواهر شما هم هرچه زودتر خوب بشن 

خدا برای هیچ کس نخواد خیلی سخته😔

خداکنه زود خوب بشن حاضر بودم خودم مریض میشدم نه اینا 

دور از جوون خیالت راحت باشه وقتی میگی یه هفته گذشته تا یه هفته دیگه خوب میشن و میرن رو به بهبودی مادر یکی از دوستای من کرونا گرفت مشکل حاد قلبی داشت موند خونه تقویت کردو با جوشونده و مایعات سریع خوب شد البته اینم بگم یه هفته اول خیلی حالش بد بود دیگه کم کم رفت رو به روند بهبودی  

دور از جوون خیالت راحت باشه وقتی میگی یه هفته گذشته تا یه هفته دیگه خوب میشن و میرن رو به بهبودی ماد ...

تو رو خدا خیلی دعامون کنید به قرآن نه سفر میریم نه مهمونی هیچی هیچی فقط بابام میره سرکار کلی رعایت میکنیم آخرش میشه این😔

بخدا کلی بهشون میرسم مایعات ، میوه ، غذای مقوی... هرکاریاز دستم بر میاد دارم انجام میدم 

تو رو خدا خیلی دعامون کنید به قرآن نه سفر میریم نه مهمونی هیچی هیچی فقط بابام میره سرکار کلی رعایت م ...

توکلت بخدا باشه انشالله زودی خوب میشن نگران نباش تو تلاش خودتو کردی مطمئن باش که خوب میشن🙏🙏🙏🙏🙏

توکلت بخدا باشه انشالله زودی خوب میشن نگران نباش تو تلاش خودتو کردی مطمئن باش که خوب میشن🙏🙏🙏🙏🙏

ممنونم از دلگرمیت دوست عزیزم ❤، الهی که تن خودت و خانوادت همیشه سالم باشه 

ممنونم از دلگرمیت دوست عزیزم ❤، الهی که تن خودت و خانوادت همیشه سالم باشه 

مرسی عزیزم ❤🌹خدا هر چی زودتر به مادر و پدرت سلامتی عطا کنه و شما رو براشون حفظ کنه🙏🙏🙏🙏🙏