2737
2739

اسکیت.مامانم میگفت خدایی نکرده میخوری زمین یه چیزیت میشه.یه بارم پیله کردم به یه کیف چرخدار برا مدرسه اون موقعه 31هزار تومن بود خدایی خیلی گرون بود برااون موقعه دیگه برام خریدنش😐

الهی برسد از جانب خدا مصلحت هایی که ارزویت بود❤️🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرجی که فکرش را کنی از عروسک پشت ویترین تا کفشهای براق قرمز دوستم پریسا ،حسرت یه مانتو بیرونی را داشتم همیشه باید مانتدی مدرسه تتم بود حتی بیرون😭

برای حاجتم لطفا به صلوات بفرستید
2728
من تولد خیلی دوس داشتم ی ساختمون بودیم همشون دختر کوجیک داشتن تولدمیگرفتن بعد ب من میگفتن چرا تولد ن ...

برا منم نگرفتن🥺🥺🥺

خدایا عاقبتمونو بخیر کن🥺🤲.....نظر بده نی نی سایتی عزیز ولی باشعورباش،هرحرفی که از دهنت بیرون بیاد نشونه ادب خانوادگیته...واگه بی ادبی کنی جوابتو نمیدم چون درشان خودم نمی بینم ،(مهربان باش شاید فردایی نباشد)

پیکان جوانان قرمز!!!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2740
دوچرخه 24 ،بزرگ شدم موتور ،تا زنده ام عقده این دوتا رو دلم میمونه ،چرا؟؟؟ چون دخترم نباید دوچرخه سوا ...

قانون مشکلی نداره البته.باید رو اعتماد به نفس خودتون کار کنید که نگاه های بقیه اذیت تون نکنه.درین صورت اوکیه

مردم ترجیح می‌دهند دروغی را بپذیرند که باورهای قبلی آن‌ها را تایید کند تا واقعیتی که امنیت ذهنی را از آن‌ها بگیرد ...                                                                 استیون هاوکینگ
نوار بهداشتی

واقعا یا شوخی

خدایا عاقبتمونو بخیر کن🥺🤲.....نظر بده نی نی سایتی عزیز ولی باشعورباش،هرحرفی که از دهنت بیرون بیاد نشونه ادب خانوادگیته...واگه بی ادبی کنی جوابتو نمیدم چون درشان خودم نمی بینم ،(مهربان باش شاید فردایی نباشد)

من هرچي ميخواستم ميخريدن ولي اينقدر خنگ بودم كه هيچي نميخواستم واسه خودمم  جاي سواله 

دخترم كيف چرخ دار ميخواست نخريدم چون خلاف قانونه مدرسه شونه الان پشيمونم سال ديگه هم كه ميره ششم اگه به خاطر كروننا مدارس بسته باشه بعدا ديگه  به درد ش نميخوره

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر