2733
2739

خیلی چیزا 

دلم همیشه مسافرت میخاس 

برا اینکه ببرنم مسافرت گریه میکردم اونم چجورش 

ولی الان دلم یک ذره هم مسافرت نمیخاد اصلا حوصلشو دیگ ندارم

برا پارک رفتن گریه میکردم نمیبردنم الان از کنار پارکا میگذریم و من میفهمم چقد سخته یه بچه ساده ترین خاستشو انجام ندن 

خانواده فقیری نبودیم متوسط بودیم ولی هیچ وقت گردش نمیبردنم😐دلم کباب میشه برا خودم 

دلم از اون لپ لپ های بزرگگگگ میخاس همیشه مامانم میگف خریدن اونا اصرافه فقط یک بار برام یه تخم مرغ شانسی خرید😐😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم یه مانتو داشتم ک گشاد شده بود همه مسخرم میکردن خدابزرگه الانم نمیتونم اون تیپایی ک میخوام بزنم ...

منم یه مانتو داشتم سوراخ بود هر وقت یه پسر کنارم رد میشد محال بود نگه خانم مانتوت سوراخه😂

منم مجرد بودم همیشه میگفتم من بچه نمیخوام اصلاااا  الآن مادر شدم خیلی حس شیرینیه  شماهم ...

خدا حفظش کنه عزیزم😍

آره منم فعلا که سرسختانه میگم نمیخوام حالا تا ببینیم چی پیش میاد

من از آن روز که در بند توام آزادم❤️
2740
خدا حفظش کنه عزیزم😍 آره منم فعلا که سرسختانه میگم نمیخوام حالا تا ببینیم چی پیش میاد

❤❤

من از وقتی چشمام رو باز کردم بابا نداشتم واسه همین میگفتم بچه نمیخوام اگه ی وقت اونم مثل من بی بابا بشه چی

متاسفانه هنوزم همین ترس باهامه مخصوصا حالا که بچمم دختره بیشتر

ولی به بزرگی خدا ایمان دارم

کجا قانون اجازه نمیده؟؟؟ من دوچرخه سوار میشم ولی موتور دوست ندارم شما یه بار سوار شو ببین اجازه میدن ...

عزیزم اول مطمعن شو از حرفت بعد هجومی نظر بده گل خانوم ، در همین راستا چن وقت پیش ی موج اینستاگرامی هم راه افتاده بود ،البته شایدم شهر ما اجازه نمیدن

وا چه حرف ها؟؟ خودت وقتی دوست داری هیچکس حق نداره بهت اجازه نده  من خودم هم دوچرخه سواری میکنم ...

احسنت درستش هم همینه ، من خودم مهم نیس برام بقیه چی میگن ولی واسه خانوادم مهمه منم ب نظرشون احترام میزارم 

❤❤ من از وقتی چشمام رو باز کردم بابا نداشتم واسه همین میگفتم بچه نمیخوام اگه ی وقت اونم مثل من بی ب ...

آخییی عزیزم خدا رحمتش کنه خیلی سخته😢😭😭😭

افکار منفی رو اصلا به درونت راه نده سعی کن همیشه خودتو سرگرم کنی

انشالله خدا همسر و دخترتو حفظ کنه و همیشه کنار هم شاد باشید❤️

من از آن روز که در بند توام آزادم❤️