2737
2739

تقریبا ۴ روزه بچه هارو فرستادم برا مادرش و خودش از روزی ک بچه ها رفتن واسطه میفرستن ک برگردم ۱۰ روز یا ی ماه بمونم همون اتاق تا خودشون مستقل کنن منم گفتم بمیرمم برنمیگردم خانوما نمیخاستم بچه هامو بفرستم وقتی ی ۵۰ت شارژ کشیدم از کارت شوهرم زود رمز دومشو عوض کرد اونوقت بابای من ۲۵ روز بود واس بچه پوشک میخرید دگ خرج پوشک ۲ بچه رو حساب کنید با اون همه اعصاب خوردیش تازه شوهرم پیش رفیقش گفته بزار حمالی بچه مو بکنن خودم گذاشتمشون نبردم چون خودم نیستم و میرم سرکار منم درجا تا شنیدم فرستادمشون

امشبم رفته خونه عموم خودش با پسر بررگم گفته بچه هارو نمیتونیم نگه داریم فقط مامان مامان میکنن دگ خسته شدم میخام خونه بگیرم گفته از شهر خودمون میخام خونه بگیرم شهر خودشون خیلی کوچیکه اصن امکانات زیاد نداره منم ک اونجا تنها 

بنظرتون چیکار کنم؟ چ جور سفت و سخت برخورد کنم ؟ ایا جواب میده؟ میخام این دفعه ک میشینم خونه بابام اولی و اخری باشه 

اگ قید کنم ک من نمیخام با خانوادش ارتباط داشته باشم خودش هم لازم نیست با خانوادم ارتباط داشته باشه تا ببینیم زندگیمون بعد مستقل شدن چجوری میشه، خوبه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب یعنی اگه بری شهر اونا با خانوادش باید ارتباط داشته باشی بعدم زیاد فاصله داری با شهر خودتون 

یدونه برادرم ظهر تاسوعا آسمانی شد قربونش برم من موندم تک و تنها با پدرو مادرم که کمرشون شکست داداش عزیزم دو ماه بود دومادشده بودی برای عروسیت کلی برنامه داشتم دای دایی بچه هام کجایی پس ،چع بی خبر رفتی، خونه بدون تو جهنمه  ،برای شادی روح داداشم صلوات بفرستین.
2731
تو فقط خونتو جدا کرد راصی باش شورشو درنیار قطع ارتباط به ضرر خودته و دودش تو چشم خودت میره اول

اآفرین👍

خواهی نخواهی! در مصاف خیزش ققنوس و خاکستر                            رنگ شَرَف ‌‌"سرخ" اَست 
2740
تو فقط خونتو جدا کرد راصی باش شورشو درنیار قطع ارتباط به ضرر خودته و دودش تو چشم خودت میره اول

چرا اخه؟ میدونی بالای ۲۵ روزه خونمونم تنها خواستمم خونه مستقله طبق قول و قرار ها 

ولی ی زنگ نزدن ک مشکلمو حل کنن بجاش شوهرمو شستشوی مغزی دادن 

خب یعنی اگه بری شهر اونا با خانوادش باید ارتباط داشته باشی بعدم زیاد فاصله داری با شهر خودتون 

ن با شهر خودمون ۱۵ دقیقه راهه

باباش شوهرمو ی جور مثه حمال نگه میداره ک ب کل کاراش برسه خودشم راحت ب کارش برسه مامانشم من ی خرید با شوهرم برم جنگ ب پا میکنه  نمیدونم چیکار کنم

چرا اخه؟ میدونی بالای ۲۵ روزه خونمونم تنها خواستمم خونه مستقله طبق قول و قرار ها  ولی ی زنگ نز ...

اکثر خانواده های شوهر همینن.دوس دارن عروس زیر سلطه اشون باشه و پسرشون رو پر کنن

تو زندگیتو جدا کنی خود به خود خیلی از توطئه ها کنسل میشه

اکثر خانواده های شوهر همینن.دوس دارن عروس زیر سلطه اشون باشه و پسرشون رو پر کنن تو زندگیتو جدا کنی ...

پس حرفی از قطع ارتباط نزنم فک میکردم اگ بگم خونمون خانواده من یا تو نیان زندگیم خوب میشه

پس حرفی از قطع ارتباط نزنم فک میکردم اگ بگم خونمون خانواده من یا تو نیان زندگیم خوب میشه

نه سعی نکن قطع ارتباط کنی با خانواده ها مستقل باشی کافیه 

یدونه برادرم ظهر تاسوعا آسمانی شد قربونش برم من موندم تک و تنها با پدرو مادرم که کمرشون شکست داداش عزیزم دو ماه بود دومادشده بودی برای عروسیت کلی برنامه داشتم دای دایی بچه هام کجایی پس ،چع بی خبر رفتی، خونه بدون تو جهنمه  ،برای شادی روح داداشم صلوات بفرستین.
2706