2737
2739
عکس سنگ قبر یه مرد رو‌گذاشته بود گفت اینو برام پیدا کنید ۲۰سال پیش به شوهرم‌کمک کرده حالا شوهرم دنبا ...

مثبت فک کتید شاید پشت گوشی مرده😂😂

البته دور از جونش من هیج وقت ب مرگ کسی فک نمیکنم

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عکس سنگ قبر یه مرد رو‌گذاشته بود گفت اینو برام پیدا کنید ۲۰سال پیش به شوهرم‌کمک کرده حالا شوهرم دنبا ...

اهان
مرسی عشقم که گفتی 😍😍

درخواست دوستی قبول نمیکنم ☺️ میتونید تو یکی از تاپیکام برام کامنت بگذارید اگه واجبه 💖
2742
والا تا همین پارسال 500تومن خیلی بوده چ برسه ب ۱۵سال پیششششش

همین الانم خیلیه اخه

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
من تو اون تاپیک کلی پست گذاشتم از ساعت ۶صبح تا ۷تا پربازدید شه یکی بگه چی شد راست بود یا الکی

ملتو سرکار گذاشته بود

منم حتی طرفو از طریق اینستا پیدا کردم

اسی تا دید پیدا شده غیبش زد

فکرشو نمیکرد کسی پیداش کنه

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
2740
ی مشت خول و چل تو نی نی سایتنا  بیمارای روانی زیاذ دارن یکی خودشو سزطانی می کنی یکی بدهکار دو ...

بچه ها چجوری فهمیدین سرکاری بوده؟

چقدر همه تشویقش کردن بخاطر کارش😏

زخم هایت را پنهان کن!اینجا مردم خیلی با نمک شده اند...!
من که میگم اونی که ادرسشو پیدا کرده هم خود اسی بوده  از همه تون بدبین تر منم    

تورو خدا اونجوری نگو

بخدا اون نبود

آخه با چه منطقی این حرفو میزنی

طفلی گناه داره

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
ی مشت خول و چل تو نی نی سایتنا  بیمارای روانی زیاذ دارن یکی خودشو سزطانی می کنی یکی بدهکار دو ...

یچن بخدا

از وقتی مدرسه های کوفتی مجازی شده

دست هر یچه ای ی گوشی افتاده اینجور شده

تایمک میزنن چرت و پرت  بهم میگن میره تو پر بازدید ب یکیشون چیزی یگی صدتا همکلاسیاشو تگ‌میکنه طرفو میخورن

البته وایه خودم پیش نیومده دیدم همینجا جن بار

2706