2733
2739

اسمش حسین، کپی این عکسه:

۲٠ سالشه.

رشته ی پزشکی میخونه.

خیلی مهربونه، خیلی دوست داره بغل کنه منو و دستمو بگیره.

به شدت اهل سورپرایز کردنه.

عاشق رنگ های روشنه مثل ابی اسمانی و زرد.

معتقده که همه ی کار های خونه به عهده زن نیست و زن باید به میل خودش کار خونه بکنه.

میخواد یکی دو سال دیگه هم بره سوریه مدافع حرم بشه و روزی نشده که نگه میخوام مدافع حرم بشم.

زیاد سختگیر نیست و به بیرون رفتن و ارایش زیاد گیر نمیده در حد یک رژ و ریمل و کرم و رژگونه میگه اشکال نداره.

به شدت هم غیرتیه و یه بار یکی تو خیابون بهم دست زد اونم با قفل فرمون رفت کتکش زد! تا این حد غیرتیه.

یه بار ازش پرسیدم از نظر تو اینستاگرام داشتن من اشکال نداره؟

اونم گفت که من به تو اعتماد کامل دارم و میدونم اهل این حرفا نیستی. من میدونم که تو خودت میدونی چی درسته و چی اشتباه. من تورو مجبور به کاری نمیکنم.

شما هم اخلاقیات و ظاهر دوست پسر یا شوهرتون رو کامل توصیف کنید.

هدفم اینه که بزرگتر که شدم برم خارج. بازیگر مورد علاقم بندیکت کامبریج هست که جونمو براش میدم😍😍😍      عاشقشم خیلی خفنه (به چشم برادری) اگه ببینمش مطمئن باش محکم بغلش میکنم و لپشو محکم بوس میکنم (یعنی در این حد دوسش دارم)،(به چشم برادری)  بیشتر بخاطر فیلم دکتر استرنج و شرلوک ازش خوشم میاد (بقیه ی فیلم هاشو ندیدم چون😂😂) و اگه ازم بپرسن بگن دوست داری همین الان کودوم بازیگرو ببینی میگم:بندیکت کامبریج جوووووون😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

بر اساس کتاب فیل ها پرواز میکنند

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
بدبخت این حسینه 😂😂😂😂 روانی یه مانکن معروف بین المللیه اسمش الان یادم نی چاخان گو خان

ن گفت کپی اینه

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد ص و ال محمدص
بدبخت این حسینه 😂😂😂😂 روانی یه مانکن معروف بین المللیه اسمش الان یادم نی چاخان گو خان

گفت شبیه اینه

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
2706