2733
2739
عنوان

عفونت ادراری توروخدا بیاین

210 بازدید | 43 پست

من الان تقریبا ی ماهی میشه هروق ادرار دارم انگار ک دارم میترکم ولی میرم دستشویی ادرارم کمه این عفونت ادراریه؟بنطرتون قرص سفیکس بخورم خوبه؟دوزش چجوری باشه دیویست یا چهارصد؟

اگر زشت هستین از این عینکا که گنده هستن و نصف صورتو میپوشونن بزنین بلکه به زیباسازی شهر کمک کنه من خودم ماسک جوشکاری میزنم.من ترامپم با من بحث نکنین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ازکجامیدونی عفونت ادراریه؟؟؟برودکتر اصلااا سرخود دارونخور..فکرنمیکنی این حالت از مثانه باشه؟؟چون حس میکنی خیلی ادرار داری ولی یکم میاد..

چشم برهم زدنی مردکوچک من بزرگمردی میشود که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم💓💓
2738

اگه عفونت ادراری باشه با خوردن زیاد شربت آبلیمو برطرف میشه. ما خانوادگی این روش رو داریم خیلی موثره

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃
اره ازعفونته بایدبه دکتربگی سرازخوددارونخور

اخه قبلا دکتر همینو بم داده بود ولی الان دوزشو نمیدونم چند بخورم

اگر زشت هستین از این عینکا که گنده هستن و نصف صورتو میپوشونن بزنین بلکه به زیباسازی شهر کمک کنه من خودم ماسک جوشکاری میزنم.من ترامپم با من بحث نکنین 

[QUOTE=186998997]اخه قبلا دکتر همینو بم داده بود ولی الان دوزشو نمیدونم چند بخورم[/QUOTEمنم یه باراین اتفاق افتادقرصی که دفعه قبل داده بودخوردم خوب که نکردهیچ بدترکردنگومشکل ازچیزی دیگه ای همون منم دو بارم تکرارپیداکرده بودمیرفتم چیزی نمیومد

منم اینجوری بودم شبا خاب نداشتم رفتم داروخانه دوتا قرص داد یکیش حالت قهوه ای رنگ بود خوردم باور نمیک ...

اسمشو نمیدونی 

2706