2737
2739

من چندسال پیش باشوهرم ازدواج کردم خونوادم مخالف بودن الان سه سال گزشته بازم مخالفن.مادر پدرم راضی ان و شوهرمو دوست دارن اما داداشام نمیزارن سه ساله ک برم خونمون.چون با مادر پدرم  زندگی میکنن من حرف اومدن میزنم جنگ ب پا میکنن و مادر پدرمو اذیت میکنن.الانم هرراهی رو رفتم چاره ای جز دعای خیر ندارم ک واس صلح و دوستی بگیرم.اگ کسی میشناسه بهم بگه لطفا

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

تاپیکهات اینو نمیگه 

غصه اگر هست  بگو تا باشد.معنی  خوشبختی  بودن اندوه است ،این همه غصه و غم، این همه شادی و شور ،چه بخواهی و چه نه ، میوه یک باغند .همه را باهم و با عشق بچین . ولی از یاد مبر ،پشت هر کوه بلند سبزه زاری است پر از یاد خدا و در آن باز کسی میخواند : که خدا هست ،تا خدا هست دگر غصه چرااا؟؟؟

چندروزه پیش گفتی تولد دخترته همسرت سرکاره الان میگی سه ساله همسرم اینا چی چی ما گناهیم بخدااا یا احساسات انسانها بازی نکنین

غصه اگر هست  بگو تا باشد.معنی  خوشبختی  بودن اندوه است ،این همه غصه و غم، این همه شادی و شور ،چه بخواهی و چه نه ، میوه یک باغند .همه را باهم و با عشق بچین . ولی از یاد مبر ،پشت هر کوه بلند سبزه زاری است پر از یاد خدا و در آن باز کسی میخواند : که خدا هست ،تا خدا هست دگر غصه چرااا؟؟؟
2740
چندروزه پیش گفتی تولد دخترته همسرت سرکاره الان میگی سه ساله همسرم اینا چی چی ما گناهیم بخدااا یا احس ...

اره دخترم یک سالش شده بود ولی سه ساله ازدواج کردم.نه فروردین تولد دخترم بود.والله منظورتو متوجه نشدم بخدا

2706