2733
2734
دوستان همه از نیم رخ چیزا رو تو پیداشون از روبه رو پیدا نمیشه باز هست بزارم یا خسته کننده است بدتون ...

همه از نیم رخ عکس میزارن ، چون از نیم رخ اگر دکتر خرابکاری هم کنه معلوم نیست.

الان اولین عکس تو صفحه دو بالای بینی، استخوان نتراشیده و معلومه بالا پهنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نیم رخ اینم خیلی شیکه

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
کدوم دکترعمل کرده

سلطان خرابکاری محبوبی راد

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2731
دقیقا خواستم همینو بگم بهتون..اصلا رو عکسای سه رخ و نیم رخ حسابی باز نکن اکثر عملا از نیم رخ مورد پس ...

اره دقیقا مشکل منم هست برا همین باید برم مطباشون 

2740
از تهران دکتر نمیشناسم اگه هست بگین  من میتونم تو تهران تبریز و ارومیه عمل کنم ولی خب بیشتر از ...

همون شهر خودت عمل کن تا همیشه به دکترا دسترسی داشته باشی، الکی تهران عمل نکن تبریز خودش قطب علمی و پزشکی کشور هست

این خیلی قشنگه طبیعی تره .بعدم مثل دماع اروپاییا طبیعیه

اره خ شیکه 

همون شهر خودت عمل کن تا همیشه به دکترا دسترسی داشته باشی، الکی تهران عمل نکن تبریز خودش قطب علمی و پ ...

میدونم من کلا رفت امد دارم به این سه شهر یه ماه این جام یه ماه اونجا برا همین سخت نمیشه برام

من تقریبا این مدلی دوست دارم نمیدونم چرا حس میکنم حالا که عمل میکنم یه کم معلوم باشه عمل شده است🤦‍♀ ...

منم نیمه فانتزی میخوام عمل کنم ۳سال پیش عمل کردم طبیعی انگارفقط بازکرده ودوخته الکی عمل کرده.....

منم میخوام یاتبریزیاتهران عمل کنم

کدوم دکتراتوتبریزکاراشون عالیه؟؟