2733
2739
عنوان

بارداری بعد از کورتاژ

246 بازدید | 10 پست

سلام خانمها من شنبه کورتاژ شدم پوچ بود بارداریم و جنین نبود با دارو سقط نشد کورتاژ شدم چون ۳۷ سالم هستش و پارسال هم کورتاژ داشتم تمام آزمایشهای سقط مکرر و انجام دادیم من و همسرم فقط من انعقاد داشتم دکتر امروز کفت دیگه صبر نکن از امشب لتروزول داده شبی دو عدد پنج شب ،،میگه چون سنت بالاس چند ماه طول میکشه تا باردار بشی از الان تخمدونات و تقویت کن ،،کسی اینجوری بوده دکتر زود لتروزول بده ؟؟؟بخورم قرص یا نه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ک ۳۴ سالمه کورتاژ شدم بعد اون هر کاری میکنم نمیشه

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
2731

سلام من بعد کورتاژ بارداری پوچم. زود باردار شدم البته سنم کم بود

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
2740
اتروزول رو از ۳ پریود باید بخوری بعدشم بین روزای ۱۱ تا ۱۳ پریودت ۱ روز بری دکتر سونو بشی

پس چرا دکتر به من امروز که ۶ پریودمه داده نکنه اشتباه کرده البته کفت هفته دیگه بیا سونو الان چیکار کنم حالا ؟؟؟