2737
2734

از وقتی عروسی کردم یک روز خوش ندیدم هر روز یه جاییم درد میکنه 

یه بار کمرم 

یه بار سرم 

یه بار لگنم 

یه بار سرگیجه 

بی حالی و کوفتگی بدن 

بدن درد 

حتی انگشتام 

چندتا دکتر رفتم چندتا آزمایش دادم همه چی نرمال بود انواع و اقسام ویتامین هم میخورم ولی هیچ کدوم افاقه نکرد 

دو روزه یه درد هم به همه دردهام اضافه شده. هم دست چپم هم پای چپم یکسره درد میکنه مسکن هم اثر نمیکنه. 

آخه چندبار دکتر برم؟؟؟ از شوهرم خجالت میکشم شاید پیش خودش میگه اینم همش مریضه. دوبارازم پرسید تو مجردی هم اینطوری بودی؟؟؟

بخدا تو مجردی شاداب بودم هیچ دردی نداشتم ازآبان ماه اینطوری شدم

توروخدا بگین چیکارکنم؟ دردمو به کی بگم؟

کاش مامانم زنده بود میرفتم بغلش یه دل سیر گریه میکردم. 

خدایا یا خوبم کن یا منو پیش خودت بیار

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

منم یه مدته اینجورم انواع قرصا ی مسکنو خوردم بیفایده معلوم نیس چمه

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2738

دکتراعصاب برویه نوار مغزازت بگیره  چک کنه شایدمشکل جسمی نداری مشکلت روحیه 

بعدیه دکترزنان هم برو هورموناتو چک کنه   ازاونجایی که میگی بعدازدواج ابنطوری شدی احتمالت هورمونات به هم  ریخته 

مادرشدن یعنی قلبت بیرون ازسینت بتپه یعنی بخشی ازوجودت  جداازخودت زندگی کنه 

اخ گفتیییییی 

حالم داره بهم میخوره از ازدواج 

فقط وابسته همسرمم وگرنه دلم ازش خونهههههه 

خدا مادرتم بیامورزه ، مادر و پدر محبت بدون چشم داشت دارن فقط

چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️
2706