2737
2734

شوهرم همش مشغول چت گردنه با دخترا من حق ندارم رمز گوشیشو بدونم اما اون هر وقت بخواد تو گوشیه منو میگرده حامله م سه ماهه نگین چرا گذاشتی مثل معجزه بود حاملگیم درست وقتی که چمدونم و بسته بودم و میخواستم برم نهار میاد از در میاد تو دستاشو نمیشوره رو مبل میشینه چت میکنه شبا میاد دوباره چت میکنه یازده مثل مرغ میخوابه پنج صب بیداره باز سرش تو گوشیه توالت میره باز سرش تو گوشیه نه مسافرت میبره منو نه تفریحی خودش با دوستاش به بهونه کار میره همش تو خونه م نهایت یه سر خونه مادرم بزنم کروناس هیچ جا نمیتونم برم بد دهنه فوش میده رکیک پول پیش نداریم بزارین رو پولمون میره سفارش لباس اینترنتی میده واسه خودش همشم واسه خودش اصلا اهمیت نمیده به من اسی شدم میخوام برم خونه مادرم زایمان کردم بچه شو پس بدم از اون ورم مادرم و یه داداش کوچیک دارم فقط والا گردنشون میشم شکا بگین چیکار کنم 

اگه ازدواج نکرده بودی و بچه نداشتی،درجا میگفتم کات کن⁦✌️⁩

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا باهاش ازدواج کردی؟ 

مردا بعد ازدواج خود اصلیشونو نشون میدن

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
2731
چرا باهاش ازدواج کردی؟ 

خب من الان راه کار میخوام عزیزم اگه کسی میتونه کمکم کنه نه این سوال که ازم میپرسی میدونستم این شکلیه باهاش ازدواج نمیکردم ترو خدا نمک رو زخمم ن‌پاش

حضرت فاطمه کمکت کنه و شوهر تو به راه راست هدایت کنه سوره بقره و جن بخون

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
2738

کاااش بچه نداشتی ولی باااید درست بشه وگرنه این ازش پدر و همسر خوبی درنمیاد

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه

من نمیدونم چرا مادرایی که میبینن پسرای بی عرضه و بی مسئولیت دارن واسشون زن میگیرن

خوشبختی همانند یک پروانه است، اگر دنبالش کنید همیشه دور از دسترس شما خواهد بود اما زمانی که آرام بنشینید، ممکن است روی شما بنشیند!

بچه‌ش؟؟؟؟

شما مسئولی عزیزم به اندازه همسرت 

نمیخواستم بگم نباید باردار میشدی اما چون اینو در پایان نوشتی، بهت میگم که بهتر بود قبل باراداریت و قبل تشکیل شدن قلب اون بچه بهش فکر میکردی 

حالا که خربزه خوردی پای لرزش هم وایستا 

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم

مشاوره نمیاد ببریش

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤
ینی چی معجزه

همون ماجرای لک لک😂🤐

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤
2706