2733
2734
عنوان

تاحلا شده یه تاپیکی بزنین که....😏

| مشاهده متن کامل بحث + 463 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من یه تاپیک زدم از قطره دادن به بجه ها حتی یهتفر هم نیومد 😔

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
2728

خوب شاید زمان مناسبی نزدی یا بعضی کاربرا رو بیشتر میشناسن یا عنوانتو جنجالی وجذاب نزدی بعضیا الکی جو میدن همه میرن تو تاپیکشون البتع خودم تا حالا تاپیک نزدم چون نمیدونم  بتونم درمقابل حرفای مخالف عقیدم تحمل کنم یانه احتمالا دعوام بشه با بعضیها راهنمایی هم بخوام ترجیحم اینه تو نت سرچ کنم واصولی تر جواب بگیرم 

خوب شاید زمان مناسبی نزدی یا بعضی کاربرا رو بیشتر میشناسن یا عنوانتو جنجالی وجذاب نزدی بعضیا الکی جو ...

چرا بابا همه اینارم رعایت کردم اتفاقا وقتایی که خیلی آبو تابش میدمو کسی نمیاد غرورم میشکنه😂😂😂😂

یا اینکه راهنمایی میخوام هیچ کس جواب نمیده

فقط شوهر ....مادر شوهر... جاری... خواهر شوهر😑😑😑

حالا من بدبختم شوهر ندارم😅

2738
من یه تاپیک زدم از قطره دادن به بجه ها حتی یهتفر هم نیومد 😔

خب اشتباه کردی دیگه ؛ تاپیک مادرشوهر یا جاری بزن ؛ ببین چطور می‌ره تو پربازدیدا   (شوخی کردم البته)

میدونی چرا حالم خوبه ؟چون تاحالا از حال خوب کسی حالم بد نشده            بهترین ها رو برای اطرافیانت بخواه ؛خدا خیلی مهربونه ؛ بهترین ها نصیبت خواهد شد   قووووول 
چرا بابا همه اینارم رعایت کردم اتفاقا وقتایی که خیلی آبو تابش میدمو کسی نمیاد غرورم میشکنه😂😂😂😂 ...

خوب چی بگم والل شانسیه دیگع یوقتایی همه میرن تو یع تاپیک جنجالی بقیه تاپیکا بدون بازدید میمونه وصفحات نی نی سایت میره جلو دیده نمیشه زیاد به دل نگیر برای همه ممکنه پیش بیاد 

خب اشتباه کردی دیگه ؛ تاپیک مادرشوهر یا جاری بزن ؛ ببین چطور می‌ره تو پربازدیدا    (شوخی ...

همون والاه 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
2706