2752
2734
عنوان

بیاین اسکرین شات از چت با رفیق بزاریم🥰💛

| مشاهده متن کامل بحث + 3471 بازدید | 82 پست
😂😂😂😂  نه ما فقط در شرایط حساس همو فحش میدیم 😂

میگم بقیه رو دیدم فهمیدم  چ بی ادبیم😁

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️

چند سالتونه گلم 😂😍

من ۱۶ ۱۷ ک بودم اینجوری میحرفیدم با دوستام

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باشه

😂😂😂😂😂

اگه ی فیلم رو بدن تو سانسور کنی

همشو سانسور میکنی 

فقط ۵ دقیقه از فیلمو میزاری😂

بعضی وقتاخود شیطونمیآد میزنه رو شونم میگع داری چ غلطی میکنی؟😐👻              😎از اوج تا پرواااااز ۶۵۰
چ رمانتیک 😂👌

😂😂😂

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤
2731
میگم بقیه رو دیدم فهمیدم  چ بی ادبیم😁

عب نداره 😂 با دوست صمیمیتم نحرفی با کی بحرفی 😂

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
😂😂😂😂😂 اگه ی فیلم رو بدن تو سانسور کنی همشو سانسور میکنی  فقط ۵ دقیقه از فیلمو میزاری😂

😂😂😂😂😂

خوب قابل پخش نبود😂😂

کاش همونجور که بی دلیل یهو دلمون میگیره و ناراحت میشیم، بی دلیلم یهویی خوشحال بشیم =)
چند سالتونه گلم 😂😍 من ۱۶ ۱۷ ک بودم اینجوری میحرفیدم با دوستام

کی😂

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)
چند سالتونه گلم 😂😍 من ۱۶ ۱۷ ک بودم اینجوری میحرفیدم با دوستام

من ۲۱ اون ۲۲🤐

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤
عب نداره 😂 با دوست صمیمیتم نحرفی با کی بحرفی 😂

همین 😂😊

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
کی😂

کاربر نفس آقام.. 😂

من ۲۱ اون ۲۲🤐

چه همو تحویل میگیرین 😂 ما فقط همو اسکول می کنیم 😂

@elahe1992   عشقم پروفایل اسی رو ببین خیلی شبیه توئه

چه همو تحویل میگیرین 😂 ما فقط همو اسکول می کنیم 😂

😂😂اینجا تازه آشتی کرده بودیم وگرنه همیشه اینجوری نیس

اینجا براش از این فیلمایی هستن که ارومن یهو یه چیز ترسناک میپره جلو دوربین فرستادم شدیدا عصبانی شده بود🤣🤣🤣🤣

@its_my_life    بیا شرف برات نموند😂😂😬😬

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !