2737
2739
عنوان

نماز با كاشت؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1291 بازدید | 109 پست
خيلي ها ميگن احكام با عقلمون جور در نمياد  مگه مطالعه رو فقه داشتيد دوستان  براي هر حكم ...

درسته ولي به نظر من بعضي جيزا تو احكام بايد به روز بشه

ممنون كه وقت كذاشتيد دوستان ولي من هنوزم قانع نشدم كه كاشت ناخن مثل ..... نجسه و غسل و وضو رو باطل ميكنه

اما طبق جمع بندي اين تايبيكا و با تشكر فراوان از مادرشوهرجان دوباره برميكردم به همون يوكا و مديتيشن خودم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته ولي به نظر من بعضي جيزا تو احكام بايد به روز بشه ممنون كه وقت كذاشتيد دوستان ولي من هنوزم قان ...

شما رجوع کنید به صفحه اینستا یا سایت مکتب وحی 

علمای این پیج شما رو آگاه میکنن 

وااسفا به کجا رسیده فقهمون که برداشت کاشت عسروحرجه این که تبلیغ میشه برای ناپاکی وبی دینی پس همه بر ...

عزیزم دارم میگم پرسیدم!

کسی که کاشت انجام میده و میدونه با کاشت وضوش باطله،در اصل گناه کرده 

اما چون برداشت اون کاشت خیلی مشقت داره(طبق گفته‌ی ناخن‌کارها اگر بخوان ناخن کاشت رو بردارن ناخن اصلی شخص هم کنده میشه)،فقها میگن خب چاره‌ای جز وضوی جبیره نمی‌مونه!

چون نماز خوندن به اون شکل،بهتر از نماز نخوندن هست!

اگر شک در حرفام دارید،زنگ بزنید خودتون بپرسید

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
2728
ببخشید عزیز ولی من درسش رو تا حدودی خوندم کامل هنوز نه ولی گفتن این ها کلاه شرعی هست گفتن به هیچ عنو ...

عزیزم دارم میگم پرسیدم!

به یکی دیگه از کاربرها هم توضیح دادم

شخصی که میدونه وضو و غسلش با کاشت باطله و بازم کاشت انجام میده مرتکب حرام شده 

اما چون به گفته‌ی ناخن‌کارها(این پاسخ دفتر رهبری هست که خودشون از ناخن‌کارها پرسیدن)برداشتن ناخن کاشت مستلزم رنج و مشقت هست و حتی ممکنه ناخن شخص کنده بشه،چاره‌ای جز وضوی جبیره نمی‌مونه 

چون نماز خوندن با اون حالت،باز بهتر از کلا نخوندن هست!

اگر شک دارید زنگ بزنید بپرسید

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)