2733
2734

روزه نداشتم امروز ناهار حسابی گشنم بود دوروزه تپش قلب دارم حال هیچی نداشتم به شوهرم گفتم کباب بگیر ساعت ۳ اومد بیرون بود منم گشنههههه برگشت گفت بزار یخچال مامان عصر بیاد باهاش بخوریم گفتم گشنمه گفت یچی دیگه بخور تا عصر دورهم باشیم منم اعصابم خورد شد قهرکردم نشستم نون وخامه خوردم الانم عصبی ام شما بودین جای من چکار میکردین

🤐🤐وا

چقد بچه ننه ن پسرا

خداروشکررررر ک مادرشوهر ندارم😂😂

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا تپش قلب نتونستی غذا درست کنی؟

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
2728

مادرش با شما زندگی میکنه؟

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
2738
2706