2737
2734

چقدصمیمی میشین ازکلمات احساسی استفاده میکنین؟

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فقط رو نده بهش 

یعنی چی

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن
2738

خداروشکر اوکیم...

هروخ وقت داشته باشیم حتما بهم میزنگیم 

بیچاره چون من روزم چیز زیادی نمیگ😶😂

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 

باید مثه هم باشید.حالاهرطورهستید

هرکی عشقو انکارمیکنه یا تجربه اش نکرده یا توش شکست خورده...(لطفا روی پست هام ریپ حمله و نصیحت نزنیدتا بلکه یاد بگیرید حق ندارید به دیگران بگید چی درسته چی غلطه.)
خیلییییی زیاد 

میشه بهم توضیح بدین مثلامحبتتون چقدچطوریه من اخلاقم خوب امااحساس میکنم بلدنیستم دریت محبت کنم

هرقدر برات هست براش باش 

مثلاازدیشب تاالان پیام نداده منم پیام ندم؟

خیلی راحتیم یه روزایی نیم ساعت چت طی روز و ۱ ساعت اینا تلفنی 

سرش شلوغ باشه ۱۵ مین تلفنی با چت آخر شبام ۱ ساعت چت می‌کنیم هفته ای یه بارم ۴-۵ ساعت میریم پیش هم 

بیشتر اون میگه من کمتر بعد برا هم خوراکی میگیریم بیشتر🤣 

اکثرا میریم بیرون شام میگیره 🤨منم چند خط در میون حساب می‌کنم 

اگه رفتی دیگه تو کوچه ما نیا!....                              چون می‌دونی کینه ایم تو ام می‌خواستم دیگه ببین چه دیوی بشم! برای رسیدن به آرزوهام دعا کنید⁦♥️⁩🌹

من الان روزی 5بار زنگ میزنم شبی پنج بار پیام ،الان دو سه ماه اینجوری شد قبلا بیشتر زنگ میزدم پیام میدادم ک همش اشتباه بود اگر ابتدای رابطه هستی با سیاست برخورد کن آویزون نباش مهلت بده اونم دلتنگ بشه زنگ بزنه و....کاری ک من نکردم 

2706