2733
2739
اون الان خوشبختہ ، دفعہ آخر کہ باھاش ھرف زدم و دعوامون شد خودش ھم گفت عاشق زنمم و خوشبختم 

نمی‌دونم اگه‌عاشقش بوده پس چرا باشماهم بوده همزمان؟اگه نمی‌فهمیدی هم ادامه هم میدادَ!کدوم زن عاقلی بخاطر پول همسرش و به اشتراک میزاره بادیگری واسم این زندگی گذاشتن عشق!اگه اینو نگه چی بگه!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی اون تو دعوای آخر گفتی عاشق زنمم و خیلی خوشبختم، دو تا طلاق ھم داشتہ این بار زندگیشو سفت میچسبہ و ...

هنوز اول راهه صبر کن عزیزم صبر خدا زیاده به موقع حالشو جامیاره شک نکن من با چشم خودم دیدم فقط بسپار بخدا

عزیزم تو از رو پاکی و عشق و اعتماد براش هزینه کردی ، در عوض برات تجربه شد که رو خودت کار کنی و ارزش خودتو بشناسی، هزینه کردی و تجربه به دست آوردی، تازه خوش شانسی که هزینه رو پس گرفتی ، در واقع تو برنده ای نه بازنده

اینطور که فهمیدم شما ترس از تنها موندن داشتی که با این آقا بودی، به نظرم تاخیر نکن و برو پیش یه مشاور خوب، رو خودت کار کنی متوجه میشی چقدر همه جذبت میشن

2731
عزیزم تو از رو پاکی و عشق و اعتماد براش هزینه کردی ، در عوض برات تجربه شد که رو خودت کار کنی و ارزش ...

مرسی دوست عزیز، درستہ من پولامو گرفتم ولی خیلی دلم شکستہ، دیگہ روزا بھش فکر نمیکنم ولی ھنوز شبا بخاطر دل شکستم اشک میریزم، خیلی داغونم خیلی، فقط ھی میگن چرا اون با این ھمہ ظلم باید این ھمہ خوشبخت باشہ و من بشینم گریہ کنم

دعا و نفرین نکنین ...جدا از اون مرده زندگی یه خانومه دیگه هم این وسط هست ...چرا دعا کنیم بدبخت بشن&n ...

من دعا نمیکنم خوشبخت بشہ، چون منو بدبخت کرد ، چون زندگیمو نابود کرد، چرا باید براش آرزوی خوشبختی کنم

ولی اون الان خوشبختہ با این ھمہ ظلمی کہ بہ من کرد

یه به درررررررررررررک تو دلت بگو و دیگه بهش فک نکن

اون خوشبخته اونوقت تو خودتو اذیت میکنی؟!؟!؟؟

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰
2740