2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگہ قید ازدواجو زدم بس کہ بھم ظلم کرد، خدا کجاست این ھمہ بہ من ظلم کرد و نامردی، دو تا طلاق داشت و ...

😢😢😢

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2742
ببین عزیزم اول یه نماز شکر بخون و یه چیزی قربانی کن که همچین بلایی ازت دور شده الان خیلی ها ارزو دار ...

شاید واسہ من بد بود واسہ زنش شاید خوبہ، تو دعوای آخر ھم بھم گفت عاشق زنم ھستم و خوشبختم

مگہ من ھنوز دوسش دارم، من ازش متنفرم،

عزیزم متنفر نیستی 

عاشقی انهم شدید 

ادم وقتی متنفره دیگه دلش نمیخواد اسم طرف بیاره 

خوب شما هنوز درگیری 

بدی کرده خوب کائنات جوابشو میده شما هم درس بگیر 

برن گم شن وقتی انقدر نا نجیب و بی محبت و خیانتکارن 

انقدر عزیزم ضعف نشان دادی واسش خرج کردی که برگشته بهت میگه برو ی فکر بحال خودت بکن 

اخه مگه ادم واسه مرد باید خرج کنه مگه شوهرت بوده ؟؟؟؟؟؟؟ 

شاید واسہ من بد بود واسہ زنش شاید خوبہ، تو دعوای آخر ھم بھم گفت عاشق زنم ھستم و خوشبختم

خوب باشد به درک 

هر چند من این مرد واقعا مناسب نمیبینم 

شاید هم زنه از این زرنگتره 

زمان نشان میده بهت 

حالا دنبال زن شاغلم بوده فقط 

وای خدا اینطور مردها چند شن 

2740
عزیزم متنفر نیستی  عاشقی انهم شدید  ادم وقتی متنفره دیگه دلش نمیخواد اسم طرف بیاره  ...

من واقعا دیگہ دوسش ندارم، تازہ روز بہ روز دارم بیشتر میفھمم کہ چہ ظلمی بھم کردہ و ھر روز نفرتم بیشتر، امیدوارم خدا تاوان دل شکستمو ازش بگیرہ، 

خیلی بی وجدانه مطمئن باش آهت دامنشو میگیره 

ولی اون تو دعوای آخر گفتی عاشق زنمم و خیلی خوشبختم، دو تا طلاق ھم داشتہ این بار زندگیشو سفت میچسبہ و دخترہ رو خوشبخت میکنہ

طور خدا خانمها کمی واسه خودتون ارزش قائل باشید

نزارید سو استفاده کنن خرج نکنید واسه مردها 

چرا جای زن و مرد عوض مبکنید بعد ازدواج بابد خرج کنید از حقوق ولی قبلش هرگز 

چرا انقدر ضعیفید 

چرا میدویید دنبال شوهر 

بخدا زشته 

مرد باید ناز زن بکشد 

من پولامو ازش گرفتم 

کار خوبی کردی امیدوارم دیگه این تجربه خوبی برات باشه ، به هیچ کس اعتماد نکن 

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی
2706