2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب عزیزم نمیکردی! برای کسی که بخاطر یه بحث گعته برو نمیخوامت کادو گرون واسه چی؟ یکبار بهت ثابت کرد ادم درستی نیست

میخواستی با پول نگهش داری و زیر منتت بمونه؟ 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2728

چرا برای یک پسر یا مرد آنقدر هزینه میکنید؟ چرا واقعا؟؟ چرا؟ اونا براتون چکار می‌کنند؟. 

دوسال بعداز ازدواجم باردار بودم قبل از همه اما همزمان 13 نفر بامن باردار بودند همه بچه اشونو دنیا آوردند اما بچه من زودرس سقط شد... الان همون آدمها نگاه تحقیر آمیز به من دارند اما من نگاهم به آسمان هست برام دعا کنید... ❤️ ❤️ ❤️ 

ببخشیدا خیلی ساده بودی

من شوهرم اومد خواستگاریم نامزد کردیم من وضع مالیم بهتر از اون بود بعد تو نامزدی میرفتیم بیرون باورت میشه مثلا میگفت ی خامه بیشتر برام بخر یا ی لباسی ی بار دید واسه تولدش گفت برام بخر ب زور براش گرفتم؟!!!

شاید رفتارهام درست نبوده ولی این کارها رو کردم ک اگه واسه پول اومده جلو بره دنبال زندگیش و بفهمه از من چیزی بهش نمیماسه

2740
عزیزم من خیلی وقتہ دیگہ تایپیک نزدم، بعد ھم لطفا قصاوت نکن، شما از نامردی و ظلم چی میدونی، تو چی مید ...

من چند روز پیش همین تاپیکتو خوندم از بس پیگیرش بودی ولت کرده هنوزم پیگیرشی مردا بدشون میاد یکی بهشون بچسبه

لطفا دعا کنین قلب نی نیم سالم باشه

تا شما باشید واسه پسر جماعت خرج نکنید 

تا شماها باشید و به مردی که دو بار طلاق گرفته اعتماد نکنید 

تا وقتی یه جامعه دختراش به هر بی سر و پایی پا میدن و ارزشی برای خودشون قائل نیستن 

این سواستفاده ها هم وجود داره و روز به روزم وقاحت و طلبکاری مردا بیشتر میشه 

تهدیدش کن ،عین پول وکادوهاتوپس بده،وگرنه میری به عشقش میگی که همزمان باهردوشون بودی‌‍‌‌،پولم گرفتی،وجدان حکم می‌کنه به زنش بگی باچه موجودی ازدواج کرده،موندن یانموندنش تصمیمش باخودشه

سکوت نکن ،اینکه ازکارش پشیمان نیست و احساس زرنگی می‌کنی ،حتمالازمه یه اقدامی بکنی

من به شوهرمم اعتماد نمیکنم رفتی ب پسر مردم پول دادی

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2706