2737
2739
عنوان

میخوام ژله درست کنم

206 بازدید | 24 پست

ی جاخوندم ب جای ی لیوان اب جوش ی لیوان سرد دولیوان ابجوش بریزی ژله بهترمیشه وشفاف تر

کسی امتحان کرده خراب نشه یوقت؟

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام دوستان خاستم بگم دیجی کالا فروش ویژه گزاشته برای محصولات آراشی بهداشتی من خرید کردم خوب بود اگ کسی خاست میتونه بره ببینه و بخره قیمتاش خیلی خوبه و تخفیف هم گزاشته.

ب نظر من ی سر بزنید دیدنش ضرر نداره  

مشاهده / خرید لوازم آرایشی بهداشتی

من آب جوش میریزم و مخلوط یخ و آب زودتر میبنده

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

وا اینجوری ک ی ماه طول می‌کشه ببنده😁

من همیشه ی لیوان آب جوش و نصف لیوان سرد میزیزم

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
2738

اینطوری دیر خنک میشه بخوای بذاری یخچال

من خودم آب جوش بیشتر میریزم آب سرد کمتر

عاشقم اهل همین کوچه بن بست کناری که تو از پنجره اش پای به قلب من دیوانه نهادی👩‍❤️‍👨💘

بله دو لیوان سر خالی آبجوش بهتر میشه کامل هم بزن که دونه تهش نمونه،،،بزار روبخار کتری هم بزنی بهتره

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 

نه خراب نمیشه بهتر حل میشه 

ولی اگر یک لیوان و نصف بریزی به نظرم بهتره

من الان دسر کارامل درست کردم😊

#پرسپولیس_زیباترین_عشق_جهان❤️                                     آغاز و ختم ماجرا لمس تماشای تو بود                                     دیگر فقط تصویر من در مردمک های تو بود                              ناشناس:🌱    https://harfeto.timefriend.net/16537800050671  
2706