2737
2739
عنوان

چکار کنم کیکم به ظرف نچسبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1011 بازدید | 42 پست
شاید ظرفت کهنه شده دیگه

نه بابا کلا ۴ بار استفاده نشده ، دو سه ماهه خریدمش

تو خواب دیدم مثل قدیم 😔 داره بهم میخنده زهرا (س) ... زخم منو رها کنید ... خودش میاد میبنده زهرا(س)😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قالبت چیه؟  من تو قابلمه نچسب ددست میکنم تو فر اصلا نمیچسبه

هم شیشه ای دارم هم نچسب

تو خواب دیدم مثل قدیم 😔 داره بهم میخنده زهرا (س) ... زخم منو رها کنید ... خودش میاد میبنده زهرا(س)😭
2731

همه راهکارهایی که دوستان گفتن رو من امتحان کردم ، بی‌فایده است اسی

تنها راهکار عالی که من یاد گرفتم از یک پیج اینستا (خدا خیرش بده) اینه که ته قالب کیک رو با ارده چرب کن !  دیگه امکان نداره بچسبه و اصلا هم تأثیری رو مزه کیک نداره 

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز

باید قالبتو با روغن جامد یا کره چرب کنی و بذاری چند دقیقه تو یخچال بعد در بیاری و ارد پاشی کنی بعد از اردپاشی قالبو برگردون بزن اطرافش که اردهای اضافه بریزن بیرون، دوباره بذار تو یخچال وقتی موادت اماده شد قالبو از یخچال بیار بیرون موادو بریز توش بذار توفر

وقتی کیکت پخت و فر خاموش کردی سریع از فر نیارش بیرون یه چند دقیقه صبر کن بعد درش بیار، قالبو بذار رو صفحه توری چیزی وقتی از داغی افتاد دیواره هاشو با چاقو جدا کن و ...

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
خانمای کیک پز تازگیا کیکام اصلا پف نمیکنه باهمون موادی که همیشه میپختم کارمیکنم تمام نکاتم رعایت میک ...

شاید بکینگ پودرت کهنه شده

گر میسر نیست ما را کام او    عشق بازی میکنیم با نام او 
2738
باید قالبتو با روغن جامد یا کره چرب کنی و بذاری چند دقیقه تو یخچال بعد در بیاری و ارد پاشی کنی بعد ا ...

من خودم با این روش به مشکل نخوردم

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀

بهترین راه که همیشه خودم این کارو میکنم وقتی با روغن چربش کردی قشنگ همه جاش حتی دیواره های ظرف اردپاشی کن و بعد ظرفتو برگردون اردهای اضافی بریزه بعد موادتو بریز عمرااااا بچسبه

من تو قابلمه تفلون درست میکنم تفلونشم ب کل رفته ولی همین ک ظرفمو چرب کنم کافیه.تازه میخوای جداش کنی با کفگیر از بغلا یواش یواش جدا کن

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
خانمای کیک پز تازگیا کیکام اصلا پف نمیکنه باهمون موادی که همیشه میپختم کارمیکنم تمام نکاتم رعایت میک ...

بیکینگ پودر رو عوض کن شاید قبلی مونده و اینکه بیکینگ پودر رو آخرین مرحله بریز و زبعد از ریختن بمینگ پودر زیاد هم نزن و سریع بریز قالب و بزار فر که از قبل حسابی گرم شده ١٨٠ درجه حدود ۴٠ دقیقه 

ترتیب ریختن مواد رو بگو تا بیشتر کمکت کنم

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
2706