2737
2734

دوستان من ترم چهار هستم،از ترم اول تا الان هیچی بلد نیستم،متوجه نمیشدم چیزی رو اصول حسابداری دفتر روزنامه ترازنامه یا هر چی.

بعدشم کرونا شد دیگه کلا نتونستم بخونم میدیدم متوجه نمیشمم بیشتر اعصابم خورد میشه سمت درس نمیرفتم.

به نظرتون از الان شروع کنم به خوندن دیر نیست؟؟؟

درسایی که پاس کردم رو نخونم و از الان شروع کنم درسمو بخونم مشکل نداره یا حتما باید همه ی اونایی که پاس کردم رو بخونم و یاد بگیرم؟؟؟

نمیدونم چی پاس کردی اما صنعتی یک و یاد نگیری تا پیشرفته گیری یا اصول حسابداری اینا پایه اند برا یادگیری لازم 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اصول ۱ سخته ولی ۲ راحته

یادش بخیر اصول ۱رو یه پسری عاشقم شده بود اون یادم داد قبول شدم کلی ام تقلب داد بهم 

کسی که زندان انفرادی را ساخت خوب میدانست که سخت ترین کار بشر تحمل خویشتن است.....
اصول،صنعتی یک،اقتصاد خرد و کلان،میانه اینچیزارو پاس کردم.

الان اصول و صنعتی و خوب باید بلد باشی برا بقیه ش

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2706